Xiaomi Smart Pen 2nd generation (BHR7237GL) biely

  • Zľava 11 %

Stylus, Výška: 160 mm, Hmotnosť: 13 g. Viac info


Cena 79,99 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 89,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,60 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Stylus 2. generácie Xiaomi Smart Pen je dotykové pero s vylepšeným dizajnom pre maximálne pohodlie, pružným a odolným materiálom aj nízkou latenciou napodobní písanie akoby to bolo na skutočný papier.

Xiaomi Smart Pen 2nd generation

Ovládajte svoj tablet s najväčším pohodlím. Dotykové pero Xiaomi Smart Pen 2. generácie prichádza s novým, len 26° dizajnom, ktorý sa zužuje smerom k špičke. Pero urobilo krok vpred aj čo sa týka materiálu. Ten je viac pružnejší a odolnejší, a jeho tlak na obrazovku displeja simuluje písanie na skutočný papier, čo oceníte pri písaní poznámok aj nápadov. 

Xiaomi Pads

Stylus je ideálnym nástrojom, pokiaľ pracujete so zariadeniami Xiaomi Pads. S týmto perom sa budete pohybovať po obrazovky plynule, hladko a presne. Štíhle a jemné telo dodá pohybu ladnosť, keďže je ľahké na držanie a narábanie.

 

Tvorte bez obmedzení

Na pretavenie akéhokoľvek nápadu do vizuálu využije tento stylus iba 5g aktivačnej sily pri 90° uhle. Presný záznam dosiahnete aj s ultra nízkou latenciou a tlakovou citlivosťou s hodnotou 4096 úrovní. Vaše poznámky a kreativita budú presne také, ako si želáte. 

Pestré možnosti

S dotykovým perom Xiaomi Smart Pen získate nástroj na efektívne ovládanie tabletu, ale aj na zapisovanie poznámok a tvorenie. S perom zvládnete vykonávať aj náročnejšie operácie, nakoľko je vybevné rôznymi funkciami. Jedným ťahom vytvoríte vzor toho, čo chcete nakresliť. K dispozícii máte aj multifunkčné primárne a sekundárne klávesy, ktorými otvoríte napríklad Poznámky. Zároveň môžete prepínať medzi viacerými štetcami stlačením primárneho kľúča.

Využite všetko

Sekundárnym kľúčom urobíte snímku obrazovky expresne. Stačí stlačiť a podrzať toto tlačidlo, následne ťuknúť na displej a voilá - je to!

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba biela
Výška 160 mm
Hmotnosť 13 g

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Xiaomi Smart Pen 2nd generation (BHR7237GL) biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami