Xiaomi Yeelight Wireless nočné svietidlo

Cena:
36,90 €

Pôvodná cena 58,49 €
Späť na NAY Extra kartu 0,74 €

POPIS PRODUKTU

Nočné svietidlo Xiaomi Yeelight Wireless je zároveň aj nabíjačkou na mobil. Bezdrôtová nabíjačka využíva modernú Qi technológiu. Dokáže pracovať s nabíjacím výkonom až 10 W. Svietidlo ponúka dva rôzne režimy osvetlenia. Studené biele svetlo s teplotou 5000 K a teplé žlté svetlo s teplotou 2700 K. Svietidlo funguje prostredníctvom vnútornej lítium-iónovej batérie. Vďaka nej vydrží svietiť až 24 hodín.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 37 %
Popis produktu

Elegantný dizajn

Elegantný a jednoduchý dizajn nočného svetla skvele zapadne do štýlu vášho domova. Nočné svetlo má niekoľko zabudovaných funkcií, ktoré zabezpečujú bezpečné používanie. Podložka umožní nabíjať širokú škálu mobilných telefónov.

Rozžiari vašu domácnosť Elegantný dizajn

Nočné svetlo možno odňať z podložky, aby ste mohli rozžiariť rozličné miesta vo Vašej domácnosti. Odnímateľná časť je magnetická. Nabíjací podložka sa automaticky vypne pri kontakte s neznámym kovovým objektom.

Nočné svietidlo a nabíjačka v jednom

Nočné svietidlo XIAOMI Yeelight Wireless je zároveň aj nabíjačkou na mobil. Bezdrôtová nabíjačka využíva modernú Qi technológiu, ktorá odovzdáva energiu prostredníctvom elektrickej indukcie. Bezdrôtová nabíjačka tiež podporuje funkciu rýchleho nabíjania. Dokáže pracovať s nabíjacím výkonom až 10 W.

Dva rôzne režimy

Svietidlo ponúka dva rôzne režimy osvetlenia. Studené biele svetlo s teplotou 5000 K ktoré je ideálne na čítanie, alebo teplé žlté svetlo s teplotou 2700 K, ktoré sa hodí ako jemné nočné osvetlenie. Svietidlo je tiež vybavené stabilnými protišmykovými nožičkami.

Skvelá výdrž

Svietidlo funguje prostredníctvom lítium-iónovej batérie s kapacitou 500 mAh. Nočné svetlo má profesionálny optický dizajn, ktorý využíva teplé svetlo. Nočné svetlo sa plne nabije za 3 až 4 hodiny a na jedno nabitie ponúka až 11 hodín studeného svetla a 24 hodín teplého svetla.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Max.výkon svetelného zdroja: 5 W
Spôsob upevnenia: stojan
Napätie: 12

Ďalšie vlastnosti

Značka: Xiaomi
Max.výkon svetelného zdroja: 5 W
Spôsob upevnenia: stojan

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 22,5 cm
Hmotnosť: 140 g
Výška: 7,1 cm
Dĺžka: 8,1 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: kábel micro USB

Lampy

Svetelný zdroj: LED žiarovka

Energetické údaje

Napätie: 12

Ostatné

Kód produktu: YLYD0801

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore