Middle-Earth: Shadow of War - Xbox One hra

Cena:
9,99 €

Pôvodná cena 64,49 €
Späť na NAY Extra kartu 0,20 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Hra pre Xbox One Middle-Earth: Shadow of War vás opäť zavedie do bojom zmietanej Stredozeme. Hra nadväzuje na hru Middle-Earth: Shadow of Mordor a jej dej je vsadený niekde medzi Hobitom a Pánom prsteňa. Môžeme sa znova tešiť na známeho hrdinu Taliona, ktorý v sebe nesie ducha elfského kráľa Celebrimbora. Cestou stretnete viac či menej známe postavy a ocitnete sa na miestach známych z filmov. Chýbať nebude Nemesis systém, vďaka ktorému každý čin hráčov ovplyvní a upraví celý svet. Vašim jediným cieľom bude prekonanie všetkých nástrach a zabránenie vzostupu Pána temnoty Saurona a jeho Nazgúlov.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 85 %

Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Späť v Stredozemi

Už ako zo samotného titulu vyplýva dej celej hry sa bude točiť okolo blížiacej sa vojny. Zabrániť sa jej pokúsi nám už známa postava Taliona, byvalého kapitána Gondoru. Ten v sebe nesie ducha elfa Celebrimbora, ktorý v minulosti vytvoril prstene moci. Hoci sú to dve mysle v jednom tele, každý z nich ovplýva vlastnými schopnosťami, čiže sa môžeme tešiť napríklad na elfskú mágiu. Kľúčovým sa stane Celebrimborov plán ukovať nový prsteň moci.

Vylepšený Nemesis systém

Vývojári vsadili na Nemesis systém osvedčený z Shadow of Mordor aj v tomto pokračovaní, pričom ho ešte viac zdokonalili. Tentokrát je táto personalizácia aplikovaná na celý svet, a tak každé vaše rozhodnutie a čin v hre ovplyvní celý svet. Vďaka nemu sa medzi vami a vašimi nepriateľmi vybuduje vzťah, a oni budú schopní adaptovať sa, zvyknúť si na vašu taktiku a podľa nej zvoliť tú svoju. Zaisťuje unikátnych nepriateľov, ktorí majú silné ale i slabé stránky, osobnosť, či osobité zvyklosti.

Buduj armádu

Middle-Earth: Shadow of War prináša ešte väčšie boje s početnejšími armádami na oboch stranách. No v Talionovej armáde nečakajte žiadných rytierov v lesklej zbroji. Armádu budete budovať zo škretov pod vedením Bright Lorda. Novinkou je vylepšené dobývanie pevností, pri ktorom budete myslieť na všetky faktory a prekvapí vás aj nový unikátny scénar obliehania. Bonusy a výbavu získavate splnením určitej výzvy, čo ovplyvňuje vaše schopnosti a zručnosti.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Warner bros
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hĺbka: 12 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: 5051892209403

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore