Yamaha MusicCast BAR 400 čierny

Cena:
699,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,98 €

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Skvostný soundbar Yamaha MusicCast BAR 400 v čiernej farbe vás vtiahne do sveta jasného a čistého zvuku, ktorý sa bude rozliehať po celej miestnosti. Jedna z technológií, ktorá sa o to postará, je DTS Virtual:X – virtuálny 3D priestorový zvuk. Dokáže vytvoriť a simulovať zvuk vo viacerých rozmeroch, a to bez zložitosti používania mnohých reproduktorov. Súčasťou sú režimy čistého hlasu, aby boli dialógy jasné a zrozumiteľné bez narušenia celkovej kvality zvuku. Soundbar disponuje vstavanými hudobnými streamingovými službami a podporuje multiroom audio. Tenký dizajn zaručuje, že dokonale zapadne pred váš televízor bez toho, aby tienil obrazu, ale taktiež môže byť namontovaný na stenu. Priložený bezdrôtový subwoofer môže byť umiestnený kdekoľvek v miestnosti.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

YAMAHA YSP-2700 Soundbar v elegantnom čiernom prevedení s celkovým výkonom zostavy 107 W. Soundbar disponuje rozhraním HDMI, Wi-fi a Bluetooth, čo umožňuje spárovať ho s televízorom, tabletom, či smartfónom. Bezdrôtový soundbar so zvukovým projektorom 7.1, 16x2W + 75W a automatickou frekvenčnou kalibráciou podľa akustiky miestnosti je kompatibilný s HD audio formátmi. YAMAHA YSP-2700 s umožňuje počúvanie internetového rádia, či aplikácie Spotify, po pripojení k domácej sieti.

Základné parametre

 • Bluetooth: Áno
 • Zvukové formáty: mp3, wma, aac, wav, flac, DTS
 • Počet kanálov: 7

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Zážitok zo zvuku

Pozdvihnite svoj zážitok z domáceho kina so vzrušujúcim priestorovým zvukom DTS Virtual:X. MusicCast BAR 400 podporuje najnovšie televízory 4K Ultra HD a jeho súčasťou je aj bezdrôtový subwoofer, s množstvom možností pripojenia vrátane technológií Bluetooth a HDMI, ako aj vstavané hudobné streamingové služby a multimediálne funkcie MusicCast.

 • 3D priestorový zvuk s funkciou DTS Virtual:X

 • Režim Čistého hlasu umožňuje, aby filmový dialóg vystúpil do popredia a bol zreteľnejší

 • Kompatibilita ovládania hlasu Alexa (dostupnosť sa líši podľa regiónu)

 • Vstavané hudobné streamingové služby

 • Multiroom technológia

 • Bezdrôtový subwoofer

 • Možnosť pridania bezdrôtového reproduktora pre priestorový zvuk (MusicCast 20 alebo MusicCast 50)

 • Audio s vysokým rozlíšením

 • HDMI (ARC), optický vstup, AUX vstup, ethernetové pripojenie 

Všade okolo vás

Preneste svoj zážitok s domáceho kina do nových výšok so zvukom, ktorý prichádza zhora a nachádza sa všade okolo vás. MusicCas BAR 400 je vybavený funkciou DTS Virtual:X – ponoríte sa do vzrušujúceho 3D priestorového zvuku.

Zrozumiteľné dialógy

Rozlúčte sa s ťažko počuteľným dialógom vďaka MusicCast BAR 400. Režimy čistého hlasu prenášajú zvuk dialógov na popredné miesto, pričom celková kvalita zvuku zostáva nedotknutá. Filmy, televízne relácie, športové komentáre – všetky sú okamžite jasnejšie a počuteľnejšie. 

Vychutnajte si zvuk bez zbytočností

Skvelou výhodou tohto soundbaru je schopnosť minimalizovať zmätok – eliminuje totiž potrebu priestorových reproduktorov a nepraktických káblov. Bezdrôtový systém subwooferu je o krok napred vďaka tomu, že ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri umiestňovaní. Vyskúšajte skvelé basy a zároveň si vychutnajte všestrannosť toho, že je možné umiestniť subwoofer kdekoľvek v miestnosti.

Znie tak dobre, ako vyzerá

Ideálny priestorový zvuk pre tých, ktorí majú obmedzený priestor – soundbar prináša viackanálový zvuk v elegantnom priestorovo úspornom dizajne. Tenký profil umožňuje diskrétne umiestnenie pred televízormi s plochým panelom bez toho, aby zatemnil obrazovku.

Pripevnite ho na stenu

MusicCast BAR 400 nielenže zlepšuje zvukový zážitok z pozerania filmov, ale je tiež navrhnutý tak, aby sa dal v miestnosti diskrétne umiestniť a dopĺňať tak moderné televízory. Možnosť namontovať ho na stenu zaručuje bezproblémovú inštaláciu a integráciu s existujúcim nábytkom.

Pripojenie

Pripojte sa tak, ako chcete – zariadenie ponúka možnosť pripojenia cez Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi, opticky alebo cez HDMI. 

Svet hudby

Preskúmajte hudobný svet so vstavanými hudobnými streamingovými službami (dostupnosť služby Streaming Services sa líši podľa regiónu). Synchronizácia zoznamov obľúbených skladieb z vášho smartfónu alebo počítača do MusicCast BAR 400 umožňuje jednoducho počúvať obľúbené skladby alebo objavovať novú hudbu.

Multiroom audio

Už vás nebude bolieť hlava z počúvania rôznych zvukoch z rôznych miestností. Stačí jednoducho pripojiť všetky zariadenia MusicCast k rovnakej sieti a začať zdieľať rovnaký zvuk v celej domácnosti.

Poďme sa rozprávať

„Alexa, popros MusicCast, aby v kuchyni hral obľúbený album 1“. 
S integráciou hlasovej kontroly Alexa stačí len požiadať. MusicCast BAR 400 ponúka plnú kompatibilitu s rozsahom hlasových zariadení spoločnosti Amazon. Vitajte v smart domácnosti. (dostupnosť ovládania hlasových povelov sa líši podľa regiónu)

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
Zvukové formáty: AAIF, ALAC, flac, aac, mp3
Počet kanálov: 2
iSubwoofer: Áno
iNFC: Nie
Výkon reproduktoru: 200 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Yamaha
iSmart: Áno
Počet kanálov: 2

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 98 cm
Výška: 6 cm
Hĺbka: 11 cm
Hmotnosť: 2,7 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: AAIF, ALAC, flac, aac, mp3

Zvuk

Audio dekódery: DTS:X, DTS, Dolby Digital
Výkon reproduktoru: 200 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Ostatné

Kód produktu: AYAS408BL

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore