Yamaha NS-333 (čierne) (2ks)

  • Odporúčame

Reproduktor, regálové, 2 - pásmové, Farba čierna, RMS výkon: 60 W, Maximálny výkon: 150 W, 2 × menič, Frekvenčný rozsah: 60-35000 Hz, Citlivosť: 87 dB, Impedancia: 6 ohm. Viac info


Cena 299,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Ak si chcete vychutnať hudbu v pokoji domova, s primeraným výkonom reproduktorov, zaobstarajte si určite reproduktory YAMAHA NS-333 piano black. Poskytnú vám príjemné počúvanie a kvalitný zvuk. Jedná sa o dvojpásmovú regálovú sústavu, ktorú dostanete za rozumnú cenu. Sú prevedené v elegantnom čiernom lakovanom prevedení, takže zapadnú do vašej obývačky. YAMAHA NS-333 piano black sa skladajú z 13 cm PMD basového reproduktoru a 2,5 cm výškového so zvukovodom. Reproduktory sú magneticky tienené, takže je jedno kam ich v obývačke položíte. Zvuk vám budú prehrávať s frekvenciou od 60 do 35000 Hz. Impedancia je 6 Ohm a citlivosť 87 dB. Reproduktory vám ponúknu trvalý príkon 60 W, pričom maximálna zaťažiteľnosť je 150 W.

Kvalitný dvojpásmový reproduktor

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black sú vyhotovené na dvojpásmovej báze. Sú teda rozdelené na dve pásma, stredobasové a výškové. Basový reproduktor má priemer 13 cm a je vybavený systémom PMD. Jedná sa o Polymer-injected Mica Diaphragm. Tento zabezpečí, že basový reproduktor kombinuje vysoko kvalitné materiály a dizajn, čo zabezpečí kvalitnú presnosť tónov. Reproduktor vám dopraje kvalitné basy, hlboké a precítené, takže celkový dojem z hudby bude skvelý. Výškový reproduktor má priemer 2,5 cm. Dopraje vám kvalitné výšky, bez skreslenia a iných nečistôt zvuku. Kombinácia týchto dvoch vám poskytne príjemné tóny pri počúvaní vašich obľúbených skladieb.

Magnetické tienenie

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black sú magneticky tienené. To znamená, že ich môžete položiť hocikde v obývačke, teda aj pri iné elektronické zariadenia. Reproduktorom to nebude nijako vadiť a budú podávať stále skvelé výkony.

Krásne prevedenie

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black sú prevedené v krásnom čiernom lakovanom prevedení klavíra. Budú sa krásne vynímať vo vašej obývačke nech ich už uložíte kamkoľvek. Stanú sa nielen zdrojom kvalitnej hudby, ale aj dizajnovým doplnkom.

Výkon

Reproduktory YAMAHA NS-333 piano black pracujú s nominálnym výkonom 60 W, ktorý vám poskytne kvalitné počúvanie obľúbených skladieb. Ak si však chcete dopriať naozaj kvalitu a silu, môžete zvýšiť výkon na maximálnu hranicu 150 W. Proste, kvalitné počúvanie je zabezpečené.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 60-35000 Hz
RMS výkon 60 W
Typ reproduktora 2 - pásmové

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie Yamaha NS-333 (čierne) (2ks)

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Eugen

7. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Zvuk
  • Nic

Dušan

6. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéMichal

25. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • kvalita

Kvalitne repro s krasnym dizajnom.


Michal

3. 11. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • výkon
  • pomer cena / výkon
  • - perfektné v konfigurácii 2.1 na posluch hudby, 90% počúvam vinyly a som maximálne spokojný
  • - výborné továrenské spracovanie
  • - nemajú negatívne vlastnosti

Majú veľmi príjemný zvuk, kúpil som ich na základe recenzií z webu. Nečakal som veľké zázraky ale som milo prekvapený pomerom cena / výkon. Sú ideálne do menších priestorov čiže do obývačky správna voľba.