Yamaha NS-555 čierny (1 ks)

 • Odporúčame
 • Zľava

Reproduktor, stĺpové, 3 - pásmové, Farba čierna, RMS výkon: 100 W, Maximálny výkon: 250 W, 4 × menič, Frekvenčný rozsah: 35-35000 Hz, Citlivosť: 88 dB, Impedancia: 6 ohm. Viac info


Cena 329,99 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 349,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 55,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Stĺpové reproduktory YAMAHA NS-555 piano black vám poskytnú nielen kvalitný trojpásmový zvuk, ale aj dizajnovú kvalitu. Sú prevedené v elegantnom čiernom lakovanom prevedení, takže zapadnú do vašej obývačky naozaj skvelo a dodajú jej lesk. Stĺpové reproduktory YAMAHA NS-555 piano black sa skladajú z dvoch 16 cm PMD basových reproduktorov, 13 cm stredotónového so zvukovodom a 2,5 vrchlíkového výškového so zvukovodom. Reproduktory sú magneticky tienené, takže je jedno kam ich v obývačke položíte. Reproduktory vám ponúknu trvalý príkon 100 W, pričom maximálna zaťažiteľnosť je 250 W. Cena je uvedená za 1ks.

Kvalitný trojpásmový reproduktor

Stĺpové reproduktory YAMAHA NS-555 piano black sú vyhotovené na trojpásmovej báze. Dva basové reproduktory majú priemer 16 cm a sú vybavené systémom PMD. Jedná sa o Polymer-injected Mica Diaphragm. Tento zabezpečí, že basové reproduktory kombinujú vysoko kvalitné materiály a dizajn, čo zabezpečí kvalitnú presnosť tónov. Reproduktory vám doprajú kvalitné basy, hlboké a precítené, takže celkový dojem z hudby bude skvelý. Výškový reproduktor má priemer 2,5 cm. Dopraje vám kvalitné výšky, bez skreslenia a iných nečistôt zvuku. A do tretice 13 cm stredotónový reproduktor so zvukovodom dopraje vašim ušiam skvelý zvuk a stredné tóny. Kombinácia týchto troch vám poskytne príjemné tóny pri počúvaní vašich obľúbených skladieb.

Magnetické tienenie

Stĺpové reproduktory YAMAHA NS-555 piano black sú magneticky tienené. To znamená, že ich môžete položiť hocikde v obývačke, teda aj pri iné elektronické zariadenia. Reproduktorom to nebude nijako prekážať a budú podávať stále skvelé výkony.

Krásne prevedenie

Stĺpové reproduktory YAMAHA NS-555 piano black sú prevedené v krásnom čiernom lakovanom prevedení koncertného klavíra. Budú sa krásne vynímať vo vašej obývačke nech ich už uložíte kamkoľvek. Ich stĺpové prevedenie bude pôsobiť majestátne, no pri tom štýlovo. Stanú sa nielen zdrojom kvalitnej hudby, ale aj dizajnovým doplnkom.

Výkon

Stĺpové reproduktory YAMAHA NS-555 piano black pracujú s nominálnym výkonom 100 W, ktorý vám poskytne kvalitné počúvanie obľúbených skladieb. Ak si však chcete dopriať naozaj kvalitu a silu, môžete zvýšiť výkon na maximálnu hranicu 250 W. Proste, kvalitné počúvanie je zabezpečené.

 • Balenie obsahuje jeden reproduktor, cena je za kus.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 35-35000 Hz
RMS výkon 100 W
Typ reproduktora 3 - pásmové

Hodnotenie

5,0 / 5

6 recenzií Yamaha NS-555 čierny (1 ks)

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Dušan

24. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Nekompromisný zvuk
 • Živé basy a výšky

Vážne som nečakal až taký výborný zvuk.


csiba

1. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • výkon

Pavol

2. 6. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • výkon

Milan

23. 5. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Slušný zvuk za dobrú cenu. Rozohral som ich už dokopy ca 30hod, na receiveri nastavujem mod Direct, netreba zvuk korigovať. Natočené ich mam trochu k poslucháčovi ale nie až úplne. Spokojnosť.