Yamaha NS-F51 čierne (1 pár)

15× Zobraziť

 • Odporúčame
 • Doprava zadarmo

Frekvenčný rozsah (Hz): 43-26000 Hz, Počet pásiem: 2, RMS výkon: 80 W,

Farba


Cena 299,00 €

5,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

15×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

15 + nakupů

Zobraziť 15 recenzií

Popis produktu

So sústavou reproduktorov YAMAHA NS-F51 Black, pár, ktoré sú v štýlovom čiernom farebnom prevedení, si užijete čistého zvuku bez skreslenia, čo ideálne doplní sledovanie obľúbeného filmu, športového zápasu, ale aj počúvanie hudby z CD prehrávača, MP3 prehrávača alebo aj streamovanie hudby z chytrých zariadení. Jedná sa o výnimočne čistý zvuk so silnými basmi, ktorý vás nadchne. Maximálny výkon sústavy činí 240 W. Sústava reproduktorov vhodne doplní vaše domáce kino. Jedná sa o reproduktory, ktorých skrinky sú tvorené drevenou doskou s výškou 97 cm. 2 ks v balení.

Výkonný reproduktor

Ak si radi užijete vysokú zvukovú kvalitu pri sledovaní obľúbeného filmu alebo programu, či pri počúvaní obľúbenej hudby, je pre vás tou pravou voľbou pár reproduktorov NS-F51 Black od overenej spoločnosti YAMAHA. Sústava dvoch reproduktorov sa ideálne hodí pre vytvorenie vášho domáceho kina a plne využíva zvukových zdrojov v HD. Reproduktory vydávajú vysoký výkon s vynikajúcou expresivitou pre filmy aj pre hudbu. Reproduktory produkujú nádherne čistý zvuk so silnými basmi pre skvelý zážitok z obľúbeného filmu. Maximálny výkon činí 240 W.

Konštrukcia reproduktorov

Jeden zo sústavy reproduktorov YAMAHA NS-F51 Black, pár je vybavený konfiguráciou troch reproduktorov, ktoré sú tvorené dvoma 16 cm reproduktormi s membránou a jedným 3 cm výškovým reproduktorom tvoreným mäkkou kupolou. Skriňa reproduktora je vyrobená z 97 cm vysokej drevenej dosky, aby sa dosiahlo potlačenia rezonancie skrinky a zostal tak krištáľovo čistý zvuk, ktorý vás vtiahne do deja sledovaného filmu, alebo si ešte viac užijete relaxáciu pri počúvaní obľúbenej hudby.

Naozajstný zvukový zážitok

Sústava dvoch výškových reproduktorov YAMAHA NS-F51 Black, pár, ktoré sú v čiernom farebnom prevedení, bola navrhnutá tak, aby sa vám dostalo čistého zvuku bez skreslenia, ktorý môžete počúvať ľubovoľne dlhú dobu. Je jedno, či budete sledovať obľúbený film alebo športový prenos, či počúvať hudbu z iných zdrojov, ako je CD prehrávač, MP3 prehrávač, ale užijete si aj počúvanie streamovanej hudby z vášho smartfónu, tabletu či iného zariadenia. Reproduktory poskytujú čistý zvuk s výnimočne silnými basmi bez rušivých podnetov.

Dizajn a prevedenie

Sústava reproduktorov YAMAHA NS-F51 Black, pár sa stane stredobodom vášho domáceho kina. Nemusíte sa obávať, že by vo vašej obývacej izbe pôsobili rušivo, pretože vytvárajú luxusný dojem, čo oceníte v každom prípade, či už máte tradične alebo moderne zariadený obývací priestor. Pocit luxusu navodzuje aj zaoblený tvar so skosenými hranami. Štýlové farebné prevedenie v čiernej farbe dotvára celkový luxusný vzhľad sústavy reproduktorov, pre čo sa nadchne každý, aj náročný, používateľ.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 43-26000 Hz
Počet pásiem 2
RMS výkon 80 W

Hodnotenie

5,0 / 5

15 recenzií Yamaha NS-F51 čierne (1 pár)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Zsolt

21. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon

Róbert

23. 9. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon

Peter

19. 5. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • pomer cena / výkon

Veľmi dobre reproduktory za dobrú cenu . Spokojný s tovarom.


Tomas

15. 2. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Výborný zvuk
 • Zatiaľ ziadne

Zatiaľ spokojnosť. Yamaha nesklamala