YAMAHA NS-SW200 Piano Black

Zobraziť

  • Zľava 13 %
  • Doprava zadarmo

Šírka: 29 cm, Výška: 30.6 cm, Hĺbka: 35.1 cm, Celkový výkon: 130 W, Typ subwoofera: aktívny,


Cena 259,00 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 299,00 € Zobraziť nápoveď

5,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Užite si nový zvuk so subwooferom YAMAHA NS-SW200 v čiernom prevedení. Jedinečný zvuk je zabalený v štýlovom dizajne, ktoré zapadne do každej miestnosti. Kompaktné rozmery umužňujú jednoduchú inštaláciu a výkonnostne je vhodný na ozvučenie malých, až stredných miestností. Ovládanie je umiestnené na prednom panely, čo umožňuje viac ako jednoduché ovládanie. Nová technológia v modernom dizajne - to je subwoofer YAMAHA NS-SW200.

YAMAHA NS-SW200


Menšie z dvojice nových subwooferov Yamaha NS-SW200, majú pomerne malé kompaktné rozmery umožňujúce bezproblémovú inštaláciu, kdekoľvek budete potrebovať. Jeho výkon je dostačujúci na ozvučenie menších, až stredne veľkých miestností. Konštrukčne ide o aktívny subwoofer, ktorý využíva najmodernejšie technológie a svojim dizajnom zapadne takmer do každého moderného interiéru. Výsledný zvukový prejav je bezproblémový, možno ho začleniť do najrôznejších zostáv od menších regálových reprosústav, až po veľké stĺpové bedne. Subwoofer predvádza pevné a rýchle podanie basov pri prehrávaní širokého hudobného spektra.

Basový reproduktor je osadený do prednej časti ozvučnice, jedná sa o takzvaný "frontfire" systém. Basreflexový výdych má vyústenie do bočnej strany ozvučnice, riadiaca elektronika je umiestnená na zadnú stranu subwoofera. Dobrú basovú odozvu od najnižších frekvencií vám zaistí 200mm reproduktor s papierovou membránou s vysokým zdvihom. Dostatočnú tuhosť celému subwooferu dodávajú ozvučnice z MDF materiálu s vnútornou výstuhou a viacvrstvovými bočnými panelmi.

Úplne nový basreflex Twisted Flare Port využíva rozsiahle skúsenosti s vývojom subwooferov. Jeho rozšírený jemne skrútený tvar rozptyľuje vychádzajúci vzduch okolo okraja vyústenia, tým je docielené hladkého toku vzduchu. Došlo k zníženiu parazitných zvukov v okolí výdychu basreflexu. Toto riešenie poskytuje jasnú, presnejšiu reprodukciu nízkych frekvencií. Zvuky vo filmoch dostanú reálnu atmosféru, počujete pevné a realistické basy.

Pre zvýšenie komfortu obsluhy je tlačidlo vypínača a potenciometer nastavenia hlasitosti, umiestnené na prednom paneli tak, aby ste mali k týmto najčastejšie používaným funkciám čo najjednoduchší prístup. Indikátor LED, ktorý je umiestnený hneď nad tlačidlom napájania, tak aj jasne signalizuje, v akom režime sa práve subwoofer nachádza, či je zapnutý alebo vypnutý.

Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II) Výkonný zosilňovač disponuje vysokým výkonom pre dokonalý zážitok pri počúvaní vášho domáceho kina. Subwoofer je vybavený plynule nastaviteľnou deliacou frekvenciou, prepínače fázy 0 ° / 180 °. Subwoofer je vybavený systémom automatického zapnutia a vypnutia, užívateľa poteší nízkym odberom elektrickej energie v pohotovostnom režime. Zapojenie je možné vykonať cez nízkoúrovňový CINCH vstup alebo cez vysokoúrovňové reprosvorky. Štyri stabilné nôžky podopierajú masívne telo subwoofera a dbajú na to, aby nikdy nestratil svoju priľnavosť k podlahe.
 

Parametre a špecifikácie:


Zvukové charakteristiky:
Konštrukcia: bočné basreflex
Reproduktor: 200 mm (8 ")
Maximálny výkon: 130 W RMS
Frekvenčný rozsah: 28 - 200 Hz
Deliaca frekvencia: 30 - 180 Hz (plynule nastaviteľná)
Rozmery: 306 x 2900 x 351 mm (Š x V x H)
Hmotnosť: 11,2 kg
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 29 cm
Výška 30.6 cm
Hĺbka 35.1 cm
Celkový výkon 130 W
Typ subwoofera aktívny

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia YAMAHA NS-SW200 Piano Black

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené