YAMAHA NS-SW200 Piano White

Cena:
259,00 €

Pôvodná cena 299,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 5,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Subwoofer Yamaha NS-SW200 Piano White v krásnom bielom prevedení, má dizajn, ktorý kombinuje ľahkú ovládateľnosť a očividnú krásu. Yamaha predstavuje novú technológiu - Twisted Flare Port - ktorá prináša čisté a presné basy. Subwoofer sa hodí skoro ku všetkým reproduktorom a moderných interiérov. Subwoofer Yamaha NS-SW200 má vysoko účinný digitálny PWM zosilňovač Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II). Reproduktor o rozmere 20 cm (8 ") je kónický so štvorcovým vinutím. Ovládanie je praktické, na prednom paneli. YAMAHA subwoofer NS-SW200 je technologickou lahôdkou pre lepšie vychutnanie zvukov.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 13 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Yamaha prináša novú technológiu medzi subwoofermi, s modelom NS-SW300 Piano white. Design subwoofera kombinuje vynikajúcu ovládateľnosť a jedinečnú krásu. Nová technológia Twisted Flare Port spravuje čisté a presné basy. Subwoofer NS SW300 je vhodný takmer ku všetkým reproduktorom a skrášli nejednu miestnosť. Subwoofer Yamaha NS-SW300 má vysoko účinný digitálny PWm zosilňovač a reproduktor o veľkosti 25 cm, kónický so štvorcovým vinutím. Ovládanie je praktické, na prednom paneli. Yamaha subwoofer NS-SW300 Piano white vám prinesie nový pôžitok z hudby a zvukov.

Základné parametre

 • Šírka: 35 cm
 • Výška: 36,6 cm
 • Hĺbka: 42 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

YAMAHA NS-SW200


Menšie z dvojice nových subwooferov Yamaha NS-SW200, majú pomerne malé kompaktné rozmery umožňujúce bezproblémovú inštaláciu, kdekoľvek budete potrebovať. Jeho výkon je dostačujúci na ozvučenie menších, až stredne veľkých miestností. Konštrukčne ide o aktívny subwoofer, ktorý využíva najmodernejšie technológie a svojim dizajnom zapadne takmer do každého moderného interiéru. Výsledný zvukový prejav je bezproblémový, možno ho začleniť do najrôznejších zostáv od menších regálových reprosústav, až po veľké stĺpové bedne. Subwoofer predvádza pevné a rýchle podanie basov pri prehrávaní širokého hudobného spektra.

Basový reproduktor je osadený do prednej časti ozvučnice, jedná sa o takzvaný "frontfire" systém. Basreflexový výdych má vyústenie do bočnej strany ozvučnice, riadiaca elektronika je umiestnená na zadnú stranu subwoofera. Dobrú basovú odozvu od najnižších frekvencií vám zaistí 200mm reproduktor s papierovou membránou s vysokým zdvihom. Dostatočnú tuhosť celému subwooferu dodávajú ozvučnice z MDF materiálu s vnútornou výstuhou a viacvrstvovými bočnými panelmi.

Úplne nový basreflex Twisted Flare Port využíva rozsiahle skúsenosti s vývojom subwooferov. Jeho rozšírený jemne skrútený tvar rozptyľuje vychádzajúci vzduch okolo okraja vyústenia, tým je docielené hladkého toku vzduchu. Došlo k zníženiu parazitných zvukov v okolí výdychu basreflexu. Toto riešenie poskytuje jasnú, presnejšiu reprodukciu nízkych frekvencií. Zvuky vo filmoch dostanú reálnu atmosféru, počujete pevné a realistické basy.

Pre zvýšenie komfortu obsluhy je tlačidlo vypínača a potenciometer nastavenia hlasitosti, umiestnené na prednom paneli tak, aby ste mali k týmto najčastejšie používaným funkciám čo najjednoduchší prístup. Indikátor LED, ktorý je umiestnený hneď nad tlačidlom napájania, tak aj jasne signalizuje, v akom režime sa práve subwoofer nachádza, či je zapnutý alebo vypnutý.

Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II) Výkonný zosilňovač disponuje vysokým výkonom pre dokonalý zážitok pri počúvaní vášho domáceho kina. Subwoofer je vybavený plynule nastaviteľnou deliacou frekvenciou, prepínače fázy 0 ° / 180 °. Subwoofer je vybavený systémom automatického zapnutia a vypnutia, užívateľa poteší nízkym odberom elektrickej energie v pohotovostnom režime. Zapojenie je možné vykonať cez nízkoúrovňový CINCH vstup alebo cez vysokoúrovňové reprosvorky. Štyri stabilné nôžky podopierajú masívne telo subwoofera a dbajú na to, aby nikdy nestratil svoju priľnavosť k podlahe.
 

Parametre a špecifikácie:


Zvukové charakteristiky:
Konštrukcia: bočné basreflex
Reproduktor: 200 mm (8 ")
Maximálny výkon: 130 W RMS
Frekvenčný rozsah: 28 - 200 Hz
Deliaca frekvencia: 30 - 180 Hz (plynule nastaviteľná)
Rozmery: 306 x 2900 x 351 mm (Š x V x H)
Hmotnosť: 11,2 kg

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 29 cm
Výška: 30,6 cm
Hĺbka: 31,5 cm
Celkový výkon: 130 W
Typ subwoofera: aktívny
Frekvenčný rozsah (Hz): 28-200

Ďalšie vlastnosti

Značka: Yamaha
iSmart: Nie
Celkový výkon: 130 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 29 cm
Výška: 30,6 cm
Hĺbka: 31,5 cm
Hmotnosť: 11,2 Kg

Reproduktory

Typ subwoofera: aktívny
Aktívny: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 28-200

Ostatné

Kód produktu: NSSW200W

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore