YAMAHA NS-SW300 Piano Black

Zobraziť

  • Zľava 17 %
  • Doprava zadarmo

Šírka: 35 cm, Výška: 36.6 cm, Hĺbka: 42 cm, Celkový výkon: 250 W, Typ subwoofera: aktívny, Frekvenčný rozsah (Hz): 20-160 Hz,


Cena 349,00 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 419,00 € Zobraziť nápoveď

6,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Novinka v sortimente subwooferov Yamaha NS-SW300, vďaka svojim kompaktným rozmerom umožňuje bezproblémovú inštaláciu, kdekoľvek budete potrebovať. Jeho výkon je dostačujúci na ozvučenie stredne veľkých, až veľkých miestností. Konštrukčne ide o aktívny subwoofer, ktorý využíva najmodernejšie technológie a svojim dizajnom zapadne takmer do každého moderného interiéru. Výsledný zvukový prejav je bezproblémový, možno ho začleniť do najrôznejších zostáv od menších regálových reprosústav, až po veľké stĺpové bedne. Subwoofer predvádza pevné a rýchle podanie basov pri prehrávaní širokého hudobného spektra.

YAMAHA NS-SW300 Piano Black


Basový reproduktor je osadený do prednej časti ozvučnice -ide o takzvaný "frontfire" systém. Basreflexový výdych je vyústený do bočnej strany ozvučnice, riadiaca elektronika je umiestnená na zadnú stranu subwoofera. Dobrú basovú odozvu od najnižších frekvencií vám zaistí 250mm reproduktor s papierovou membránou s vysokým zdvihom. Dostatočnú tuhosť celého subwoofera dodáva ozvučnica z MDF materiálu s vnútornou výstuhou a viacvrstvovými bočnými panelmi.

Úplne nový basreflex Twisted Flare Port využíva rozsiahle skúsenosti s vývojom subwooferov. Jeho rozšírený jemne skrútený tvar rozptyľuje vychádzajúci vzduch okolo okraja vyústenia, tým je docielené hladkého toku vzduchu. Došlo k zníženiu parazitných zvukov v okolí výdychu basreflexu toto riešenie poskytuje jasnú, presnejšiu reprodukciu nízkych frekvencií. Zvuky vo filmoch dostanú reálnu atmosféru, počujete pevné a realistické basy.

Pre zvýšenie komfortu obsluhy je tlačidlo vypínača a potenciometer nastavenia hlasitosti, umiestnené na prednom paneli tak aby ste mali k týmto najčastejšie používaným funkciám čo najjednoduchší prístup. Indikátor LED, ktorý je umiestnený hneď nad tlačidlom napájania, tak aj jasne signalizuje, v akom režime sa práve subwoofer nachádza, či je zapnutý alebo vypnutý.

Veľká membrána 250mm (10 ") osadeného meniča je umiestnená do prednej strany ozvučnice subwoofera. Priamočiara cievka basového meniča je navinutá štvorcovým drôt s čo najväčšou plochou, ktorá vďaka svojmu profilu môže byť hustejšie navinutá a tým sa získa vyššia hustota magnetického toku. To prináša vysoký výkon, ktorý umožňuje pevnú a hlbokú reprodukciu basov.

Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II) Výkonný zosilňovač disponuje vysokým výkonom pre dokonalý zážitok pri počúvaní vášho domáceho kina. Subwoofer je vybavený plynule nastaviteľnou deliacou frekvenciou, prepínače fázy 0 ° / 180 °. Subwoofer je vybavený systémom automatického zapnutia a vypnutia, užívateľa poteší nízkym odberom elektrickej energie v pohotovostnom režime. Zapojenie je možné vykonať cez nízkoúrovňový CINCH vstup alebo cez vysokoúrovňové reprosvorky. Štyri stabilné nôžky podopierajú masívne telo subwoofera a dbajú na to, aby nikdy nestratil svoju priľnavosť k podlahe.

 

Parametre a špecifikácie:

Konštrukcia: bočné basreflex
Reproduktor: 250 mm (10 ")
Maximálny výkon: 250 W RMS
Frekvenčný rozsah: 20 - 160 Hz
Deliaca frekvencia: 40 - 140 Hz (plynule nastaviteľná)
Rozmery: 366 x 350 x 420 mm (Š x V x H)
Hmotnosť: 18 kg

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 35 cm
Výška 36.6 cm
Hĺbka 42 cm
Celkový výkon 250 W
Typ subwoofera aktívny
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-160 Hz

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia YAMAHA NS-SW300 Piano Black

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

23. 11. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Krásne hlboké basy!