Yamaha PSR-E463

Cena:
309,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,18 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Elektronické klávesy Yamaha PSR-E463 ponúkajú výkonný zvukový systém so vstavanými reproduktormi 2 x 6 W a rozšírenú konektivitu. Majú 61-klávesovú klávesnicu s odozvou na dotyk a ovládač Pitch Bend. Obsahujú všetky potrebné funkcie, ktoré k hudobnej tvorbe budete potrebovať, ako sú priraditeľné ovládače Live Control, Quick Sampling, Groove Creator a USB Audio Recorder. Klávesy možno prostredníctvom USB portu prepojiť s počítačom alebo smartfónom. Digitálny Audio Recorder umožní záznam vo formáte WAV (44,1 kHz, 16 bit, stereo) v maximálnej dĺžke 80 minút prostredníctvom USB konektora na externé úložisko. Samozrejmosťou je vstup AUX, takže môžete pripojiť váš hudobný prehrávač a nasamplovať zvuky alebo použiť ako doprovod. K dispozícii je 758 vysoko kvalitných nástrojových zvukov a 235 automatických sprievodných štýlov nastaviteľných v reálnom čase.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Prenosné elektronické klávesy Yamaha PSR-EW410 v čiernom prevedení môžete vziať všade so sebou pomerne ľahko. Prekvapíte nimi aj na rozľahlejšom pódiu vďaka kvalitnému zvuku vychádzajúcemu z jeho integrovaných reproduktorov (12 W + 12 W). Disponujú 76 klávesmi, výstupom L/R, 10 efektmi DPS, kolieskom Pitch Bend (prináša hlasy ako gitara, saxofón, trúbka), konektorom USB (svoje výkony môžete zaznamenať na USB kľúč) či funkciou Quick Sampling (umožňuje zachytiť a prehrať obľúbené zvuky). Zariadenie ponúka 235 automatických sprievodných štýlov či 758 integrovaných zvukov. Súčasťou sú dva ovládacie gombíky, ktoré v reálnom čase umožňujú filtrovať a upravovať zvuk.

Základné parametre

 • USB port: Áno
 • Počet zvukov: 758
 • Počet kláves: 76

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Výkonný zvukový systém

Elektronické klávesy Yamaha PSR-E463 ponúkajú výkonný zvukový systém cez dvojicu 6 W reproduktorov a rozšírenú konektivitu. 61-klávesová klaviatúra je citlivá na dotyk a ovládač Pitch Bend umožní zmenu a jemné rozladenie tónov. Klávesy obsahujú celkom 758 vysoko kvalitných zvukov, od akustických až po elektronické nástroje a 48 hlasov polyfónie. Zvuky sú delené do kategórií a používajú pokročilú technológiu vzorkovania, ktorá ich charakteristike dodáva na realistickosti.

Zvuky v rytme ako profesionál

Ak si myslíte, že potrebujete profesionálne zručnosti alebo schopnosti vychutnať si hudbu ako profesionál, vyskúšajte to! S novými klávesami PSR-E463 pôjde ľahko premeniť svoje tvorivé nápady na hudbu.

Rýchle nahratie zvukov - možnosti sú nekonečné

Môžete rýchlo zachytiť zvuk z externého zdroja zvuku a priradiť vzorku zvuku klávesnici. Zachyťte zvuky pomocou Quick Sampling cez AUX vstup a prehrávajte ich z klávesnice.

Groove Creator - vytvorte hudbu ako DJ

Najnovšie hudobné štýly si môžete predstaviť ako klávesy DJ - poskladajte rytmus, vylepšujte doprovod, upravte mix a začnite tanečný večierok!

USB konektor

Klávesy PSR-E463 možno prostredníctvom USB portu prepojiť s počítačom alebo smartfónom. Vďaka tomu si môžete vaše skladby nahrávať alebo používať funkcie MIDI pre nastavovanie a priraďovanie parametrov. Všetky vaše nastavenia si prostredníctvom ďalšieho USB konektora môžete uložiť na externé úložisko.

Vstup AUX a bohatý výber etnických zvukov

Samozrejmosťou je vstup AUX, takže môžete pripojiť váš hudobný prehrávač. Užitočná funkcia Melody Suppressor dokáže potlačiť melódiu alebo vokál v prehrávanej skladbe a vy ju tak môžete používať ako podklad. Bohatý výber etnických zvukov a ladenie vám umožní hrať v mnohých hudobných štýloch z celého sveta.

Dvojica reproduktorov

O ozvučenie sa stará dvojica kvalitných reproduktorov s priemerom 12 cm a bassreflexom. Pre vytvorenie komplexných melodických liniek môžete použiť zabudovaný Arpeggiator, ktorý jednotlivé akordy rozkladá na tóny a prehráva ich v danom poradí. Klávesy tak stačí len zapnúť a môžete začať so živou hudobnou produkciou.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

USB port: Áno
Počet zvukov: 758
Počet kláves: 61
AUX vstup: Áno
Počet štýlov: 235

Ďalšie vlastnosti

Značka: Yamaha
Počet zvukov: 758
Počet kláves: 61
Počet štýlov: 235

Konektivita

USB port: Áno
AUX vstup: Áno
Pripojenie k PC: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 95 cm
Výška: 14 cm
Hĺbka: 40,4 cm
Hmotnosť: 6,6 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: notový stojan, adaptér 230 V

Ostatné

Kód produktu: PSR-E463

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore