Yamaha True X Bar 50A (SR-X50A) čierny


Soundbar, Farba čierna, 2.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 280 W, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilný s Amazon Alexa, 2 × HDMI port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: mp3, wav, wma, flac, ogg, ALAC, Frekvenčný rozsah: 220-22000 Hz, Ekvalizér. Viac info


NAY Extra cena 764,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 85,00 €.

Cena 849,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 17,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 85,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktný soundbar s bezdrôtovým subwooferom Yamaha True X Bar 50A (SR-X50A) v čiernej farbe disponuje Bluetooth, podporou True X Surround a Dolby Atmos či celkovým výkonom 280 W.

Soundbar Yamaha True X Bar 50A/SR-X50A

 • Soundbar True X s bezdrôtovým subwooferom

 • Podpora True X Surround (potrebné reproduktory True X, ktoré sa predávajú samostatne)

 • Dolby Atmos

 • Amazon Alexa

 • Spotify Connect, AirPlay 2 a Tidal Connect

 • HDMI eARC (výstup), HDMI vstup, Bluetooth a optické pripojenie

 • Clear Voice pre lepšiu kvalitu dialógov

 • Rozšírenie basov pre väčšiu odozvu

 • Bezdrôtový subwoofer pre realistické a bohato textúrované basy

 • Diaľkový ovládač a aplikácia Sound Bar Controller pre jednoduchší a podrobnejší prístup k vášmu soundbaru

Skutočný zvuk s Dolby Atmos

Vstúpte do vzrušujúceho zvukového sveta, kde sa jedinečné True Sound prelína s Dolby Atmos. Vďaka tomu vytvára úchvatný trojrozmerný špičkový zvukový priestor, ktorý vás obklopí a vtiahne do obľúbenej produkcie. Yamaha ako popredný výrobca hudobných nástrojov a audio zariadení zvláda všetko od okamihu, keď je zvuk vytvorený, až po chvíle, keď sa dostane do ľudského ucha. Jednoducho zatvorte oči a cíťte umelca vystupujúceho priamo pred vami. Výsledná zvuková kulisa je tak neuveriteľne realistická.

 • Zvuk, ktorý poskytuje neuveriteľne detailné a presné zafarbenie každej noty.

 • Zvuk prežívaný emotívnym kontrastom medzi nehybnosťou a pohybom.

 • Zvuk, ktorý reprodukuje atmosféru, akoby ste tam skutočne boli.

Široké zvukové pole

Zvukové možnosti, ktoré vytvárajú výškové reproduktory, sú ohromujúce. Tieto reproduktory, ktoré boli starostlivo vybrané zvukovými inžiniermi, vytvárajú trojrozmerné zvukové pole na vytvorenie priestorovej hĺbky.

Basy, ktoré vyplnia miestnosť

Tento soundbar poskytuje viac než len basy s výkonom a vysokou hlasitosťou. Vyzačuje sa totiž aj pozoruhodnou šírkou zvukového výrazu. S bezdrôtovým subwooferom pridáva True X bar 50A silné a výrazné basy, ktoré premenia váš priestor na výnimočnú zvukovú oblasť, vďaka čomu sa budete cítiť, akoby ste boli priamo uprostred akcie.

Optimálne vyjadrenie skutočného zvuku

True X Bar 50A bol navrhnutý pre skutočnú optimalizáciu zvuku. Všetko od zadnej komory cez jedinečne navrhnutý bassreflexový port až po tkaninu bolo vybrané pre ich schopnosť reprodukovať jemné nuansy zvuku. 

Skvelé centrum zábavy

 • Pripojte sa k svetu – Objavte novú hudbu s kompatibilnými streamovacími službami vo vyhradenej aplikácii pre smartfóny a vychutnajte si nekonečný svet zábavy priamo vo vašej obývačke. (Dostupnosť streamovacej služby sa líši v závislosti od regiónu.)

 • Reaguje na váš hlas – Nepotrebujete diaľkové ovládanie alebo dokonca aplikáciu. Ovládajte hlasitosť, vstupy a hudbu jednoduchým zadávaním hlasových príkazov.

 • Ovládanie prepojené s vaším TV – Keďže je soundbar vybavený HDMI-CEC a eARC kompatibilitou, budete sa môcť pripojiť k televízoru jediným káblom a pomocou diaľkového ovládača televízora ovládať základné funkcie. Zapnutie/vypnutie a hlasitosť sú automaticky prepojené pre ešte väčšie pohodlie. 

Pokročilé funkcie

 • Jasný hlas – Technológia Clear Voice robí dialógy počuteľnejšími. Vypočujte si každé slovo – od videí na YouTube až po filmy či relácie, najmä keď sa hudby na pozadí a zvukové efekty snažia dostať do popredia.

 • Štyri zvukové režimy – Vďaka štyrom rôznym zvukovým režimom môžete zvuk prispôsobiť svojmu obsahu a nálade. Stereo režim funguje skvele pre hudbu a podcasty. Štandardný režim je ideálny pre televízne programy. Vyskúšajte herný režim, aby ste sa ponorili do svojej najnovšej bitky, a použite režim filmu na vytvorenie rozsiahleho divadelného zážitku.

 • Vylepšenie basov - SR-X50A obsahuje vstavanú 75 mm (3") subwooferovú jednotku. Okrem toho "Bass Extension" vylepší akýkoľvek basový signál, aby zaistil bohatý a výkonný zvuk.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Počet kanálov 2.1
Výkon reproduktoru 280 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Yamaha True X Bar 50A (SR-X50A) čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami