Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletná Edícia CZ - Nintendo Switch hra

  • Zľava

Médium: Game card, Platforma: Nintendo Switch, Typ hry: RPG, Lokalizácia: česká,


Cena 54,90 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 59,99 € Zobraziť nápoveď

1,10 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Akčná hra Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletná Edícia CZ určená pre Nintendo Switch je teraz dostupná s kompletným dodatočným obsahom a všetkými datadiskami, ktoré ponúknu cez 50 hodín obsahu navyše. S hlavným hrdinom sa ocitnete na takých miestach, na ktorých predtým nestúpila žiadna noha. Je len na vás, akým smerom sa bude celý dej hry uberať, či sa pokúsite svet zachrániť alebo ho zničíte. Každý váš krok bude niečo znamenať a bude mať svoj následok. Na výber budete mať z veľkého množstva zbraní. Hra má českú lokalizáciu.

Voľba je len na vás

Na ktorú stranu sa postavíte je len na vás. Rozhodnite sa či svet zachránite alebo ho zničíte. Môžete obchodovať, bojovať, uzatvárať tajné dohody so silnými, mocnými a magickými bytosťami, objavovať miesta, na ktorých pred vami nikto nebol, spoznávať rozličné rasy, získavať známosti a skúsenosti. Vaša voľba a rozhodnutie budete mať vplyv nielen na osudy a životy jednotlivcov, ale aj celej ríše. Otvárajú sa vám tak dvere k ďalším príbehovým cestám a rôznym záverom. Všetko čo vykonáte bude mať svoj následok – či už pozitívny alebo negatívny. Staňte sa legendárnym lovcom a bojovníkom.

Vzrušujúci priebeh

K dispozícii budete mať ohromné množstvo zbraní, ktoré však budete môcť vylepšovať a tvoriť z nich nástroje absolútnej skazy. Keď svet Zaklínača obývajú monštrá ohrozujúce kráľovstvo, vy sa chopíte meča a magických síl, aby ste ochránili nevinných. Budete majstrom boja, ale aj majstrom vo využívaní vašich nadprirodzených schopností. S tým najlepším brnením budete doslova neporaziteľný. Všemožní exotickí predátori celej ríše dokážete poraziť len získaním najmocnejších kúziel, amuletov a elixírov. 

Spracovanie

Po grafickej stránke sa máte naozaj na čo tešiť. Čaká na Vás nádherná grafika prepracovaná do posledného detailu. Či už to sú rozsiahle hory, rozprestierajúce sa údolia a lesy, dediny, mestá alebo zámky. Vďaka REDengine 3 technológii pôsobí aj tá najdrobnejšia časť mimoriadne živo a neopakovateľne. Dych vám vyrazia aj dynamické cykly dennej doby a simulácia realistického počasia i reakcie postáv a vašich nepriateľov na ich zmenu.

Zaklínač 3: Divoký hon - Kompletná Edícia CZ zahŕňa:

  • Datadisky Srdce z kameňa a O víne a krvi, ktoré ponúkajú 50 hodín obsahu navyše
  • Prístup k všetkému doteraz vydanému dodatočnému obsahu vrátane zbraní, zbrojí, vedľajších úloh, herných režimov a nových gwintových kariet
  • Všetky technické a grafické aktualizácie a tiež nové užívateľské rozhranie, ktoré bolo kompletne prepracované na základe spätnej väzby od členov zaklínačské komunity

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry RPG
Lokalizácia česká

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletná Edícia CZ - Nintendo Switch hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené