Zaklínač 3: Divoký hon GOTY - PS4 hra

Cena:
34,90 €

Pôvodná cena 46,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

POPIS PRODUKTU

Hra ve verzii "GOTY" – Game of the Year. Ak preferujete akčné a dobrodružné hry, v ktorých sa stále niečo deje, Zaklínač 3: Divoký hon bude jasnou voľbou. Ide o tretie pokračovanie obľúbenej hry, ktorá Vás svojim príbehom i spracovaním úplne strhne. Hlavný hrdina sa môže rozhodnúť či svoj svet ochráni alebo ho zničí. Rozhodnutie je na Vás. Pamätajte však, že každý Váš krok bude mať svoj následok. Nič neostane bez povšimnutia. Na výber budete mať z veľkého množstva zbraní. Už teraz sa môžete tešiť na ohromné dobrodružstvo, úlohy, známe postavy a jedinečné príšery. Balenie obsahuje datadisky Srdce z kameňa a O víne a krvi, kde nájdete ďaľších 50 hodín príbehu a tiež nové herné mechanizmy a nové oblasti, ktoré rozširujú herný svet o celú tretinu.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 26 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Strhujúci dej

Pre ktorú rolu sa v tomto treťom pokračovaní mimoriadne obľúbenej hry rozhodnete je len na Vás. Postavíte sa do role ochrancu sveta alebo ako jeho ničiteľ? Obe polohy sú rovnako dobrodružné a vzrušujúce. Po celý čas budete v maximálnom napätí. Ani jede krok či rozhodnutie nebude bez povšimnutia. Vaša voľba bude mať vždy nejaký následok. Či už pozitívny alebo negatívny. Môžete obchodovať, bojovať, uzatvárať tajné dohody so silnými, mocnými a magickými bytosťami, objavovať miesta, na ktorých nikto pred tým nebol, spoznávať rozličné rasy, získavať známosti a skúsenosti.

Vzrušujúci dej

Na výber budete mať z veľkého množstva zbraní, ktoré budete môcť vylepšovať a tvoriť z nich nástroje absolútnej skazy. Vo svete Zaklínača sa stretnete s rôznymi monštrami, ktoré budú ohrozovať kráľovstvo. Vtedy sa vy chopíte meča a magických síl, aby ste ochránili nevinných. Využívať budete všetky svoje nadprirodzené schopnosti. Budete doslova majstrom boja, a vďaka najlepšiemu brneniu budete neporaziteľný. Predátorov dokážete poraziť len získaním tých najmocnejších kúziel, amuletov a lektvarov

Grafika

Za dejom nezaostáva ani grafické spracovanie, ktoré celkový pocit a nadšenie z hry zintenzívňuje. Máte sa skutočne na čo tešiť. Dokonalé spracovanie na Vás čaká v každom detaile – či už hovoríme o rozsiahlych horách, rozprestierajúcich sa údoliach a lesoch, dedinách, mestách alebo zámkoch. S technológiou REDengine 3 bude aj tá najdrobnejšia časť pôsobiť živo a neopakovateľne. Vašu pozornosť si získajú aj dynamické cykly dennej doby a simulácia realistického počasia i reakcie postáv a vašich nepriateľov na ich zmenu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: RPG
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Cd projekt
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: RPG
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: 8595071033870

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore