Zwilling 53003-000 Enfinigy strieborný

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Výkonný smoothie mixér Zwilling 53003-000 Enfinigy v striebornom prevedení je vybavený 600 W motor, ktorý poháňa patentovanú krížovú čepeľ so zúbkovaným okrajom, vďaka ktorej si pripravíte dokonale jemný nápoj. Mixér Zwilling 53003-000 Enfinigy disponuje nádobou To-Go na mixovanie s objemom 550 ml, pomocou ktorej si môžete vychutnať váš drink aj na cestách. Prístroj ponúka na výber z dvoch prednastavených programov: smoothie a pulzné mixovanie. O bezpečnosť sa stará poistka, ktorá zabraňuje mixovaniu bez správne upevnenej nádoby. Smoothie mixér Zwilling 53003-000 Enfinigy spája v jednom moderný dizajn a skvelý výkon!

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Concept SM1000 Cook Multi Blender je univerzálny pomocník, ktorý okrem mixovania disponuje naviac funkciou varenia. S príkonom 1500 W a 22 000 otáčkami za minútu si poradí so všetkými potravinami. Ponúka 4 rýchlosti mixovania, 4 prednastavené programy, ale aj manuálny režim, ktorý využijete pri ohreve pokrmov alebo pri funkcii KEEP WARM. Tlačidlo Pulse/Ice využijete na sekanie orechov, čerstvých byliniek alebo drvenie ľadu. Mixér disponuje bezpečnostnými prvkami čím zaručuje maximálne bezpečné používanie. V príslušenstve nájdete praktickú minikuchárku s rýchlymi a jednoduchými receptami a poteší vás aj aplikácia Concept Varenie, ktorá je plná skvelých inšpirácií.

Základné parametre

 • Objem: 1,75 L
 • Počet rýchlostí: 4
 • Príkon: 1500 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Zwilling 53003-000 Enfinigy

 • Smoothie mixér
 • Príkon: 600 W
 • Patentovaná krížová čepeľ so zúbkovaným okrajom
 • Pri vypnutí skrytý podsvietený display
 • Nádoba To-Go s nástvacom na pitie priamo na cesty (550 ml)
 • 2 prednastavené programy: smoothie a pulzné mixovanie
 • Bezpečnostná poistka zabraňuje mixovaniu bez správne upevnenej nádoby

Skvelé rozmixovanie surovín

Mixér Zwilling 53003-000 Enfinigy disponuje patentovanou krížovou čepeľou vyrobenej z kvalitnej ocele so zúbkovaným okrajom, ktorá dokáže rozmixovať aj veľmi tvrdé suroviny ako je ľad alebo orechy. Vďaka bezpečnostnej poistke sa mixér Zwilling 53003-000 Enfinigy nezapne až pokiaľ nebude nádoba poriadne nasadená a upevnená.

Smoothie aj na cestách

Zwilling 53003-000 Enfinigy je vybavený mixovacou nádobou To-Go vyrobenou z odolného Tritanu bez obsahu škodlivých látok BPA a objemom 550 ml. Nádoba je vyrobená tak, aby odolávala poškrabaniu a teplotným šokom. Fľaša má tesniace veko s nástavcom na pitie, a preto si váš nápoj môžete vychutnať priamo po domixovaní bez nutnosti prelievať ho do iných nádob. Nádobu To-Go je možné umývať v umývačke riadu

2 programy mixovania

Mixér Zwilling 53003-000 Enfinigy vám ponúka 2 prednastavené programy. Pomocou programu smoothie dokážete rozmixovať každý druh zeleniny a ovocia na jemný a zdravý nápoj. Pulzný program umožňuje manuálne mixovanie presne podľa vašich potrieb a predstáv. QR kód na obale ľahko naskenujete do aplikácie Zwilling Culinary App, v ktorej sa môžete inšpirovať na prípravu ďalších receptov. 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem: 0,55 L
Počet rýchlostí: 2
Príkon: 600 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Zwilling
Objem: 0,55 L
Počet rýchlostí: 2
Pulzný spínač: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 13,7 cm
Výška: 35,7 cm
Hĺbka: 13,7 cm
Hmotnosť: 2,3 Kg

Energetické údaje

Príkon: 600 W

Funkcie

Drtenie ľadu: Áno

Ďalšie parametre

Materiál nádoby: plast
Počet nádob: 1 Kus

Ostatné

Kód produktu: 53003-000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore