Acer KA270HB UM.HX0EE.B01 čierny

Cena:
111,00 €

Pôvodná cena 139,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,22 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Monitor Acer KA270HB nájde svoje využitie predovšetkým v kanceláriách. Je vybavený 27" IPS panelom s Full HD rozlíšením 1920x1080 pixelov a pomerom strán 16:9. Vyznačuje sa rýchlou odozvou 4 ms, hodnotou jasu 250 cd/m2, obnovovacou frekvenciou 60 Hz a kontrastným pomerom 100M:1. Súčasťou výbavy sú technológie Flickerless, BlueLightFilter, LowDimming a ComfyView pre šetrenie vášho zraku. Monitor je kompatibilný s VESA štandardom. Pripojenie k zariadeniam umožnia porty VGA, DVI a HDMI.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 20 %
  • Akcia
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Ostrý a jasný obraz

Monitor Acer KA270HB je vhodný najmä pre kancelársku prácu alebo domáce použitie. Tešiť sa môžete na krásny obraz vďaka prítomnosti 27" IPS panelu, ktorý vyniká širokými pozorovacími uhlami dosahujúci 178° horizontálne aj vertikálne. Vďaka tomu môže sledovať obraz viac ľudí a stále sa im dostane kvalitný a nijako nedeformovaný obraz. Rozlíšenie panela je FullHD 1920x1080 pixelov, čo je skvelá hodnota pre bežnú kancelársku prácu i sledovanie videí, filmov i hranie počítačových hier. Výhodou je aj kvalitné LED podsvietenie dosahujúce hodnoty jasu 250 cd/m2.

Čistý a jednoduchý dizajn

Dizajn tohto monitora v sebe spája elegantnosť a jednoduchosť. Jeho prevedenie je neutrálne a hodí sa takmer kamkoľvek. Disponuje tiež štýlovým stojanom, ktorý poskytne skvelú stabilitu a zároveň umožní nastaviť si naklopenie monitora podľa potrieb užívateľa v intervale od -5° do 15°. Vďaka tomu si budete môcť dokonale prispôsobiť svoje pracovné miesto s ohľadom na ergonómiu a na váš pohybový aparát, aby nebol zbytočne preťažovaný aj počas dlhodobej práce.

Šetrí váš zrak

Pri vývoji tohto monitora myslel výrobcu aj na zrak užívateľov. Monitor disponuje niekoľkými technológiami, ktoré majú za úlohu znížiť záťaž očí, čím sa predĺži doba, ktorú môžete stráviť pri počítači. Disponuje technológiou BlueLightFilter. Táto technológia vhodnou úpravou nastavenia zaistí, že bude monitor emitovať menej modrého svetla, ktoré pôsobia nepriaznivo pre naše oči. Ďalšie technológií je Flickerless, táto má za úlohu eliminovať preblikávania obrazu. Matná povrchová úprava ComfyView zaistí, že bude displej odrážať minime okolitého svetla, čím tiež pomôcť k zníženiu zaťaženia očí počas práce.

Kompatibilný s VESA uchytením

Monitor Acer KA270HB možno pripevniť aj na stenu pomocou VESA úchytov s rozmermi 100x100 mm. Nechýba ani Kensington zámok, ktorý zvýši bezpečnosť. Pre pripojenie k počítaču možno využiť HDMI, DVI alebo VGA port. Monitor disponuje tiež certifikáciou Energy Star 6.0, takže je šetrný k životnému prostrediu zníženou spotrebou elektrickej energie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer
Nastavenie výšky: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 640 mm
Výška: 479 mm
Dĺžka: 200 mm
Hmotnosť: 5,04 Kg

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 16700000

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 19,69 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS
Povrch displeja: matný
Technológia bez blikania: Ano
Filter modrého svetla: Ano
Nastavenie sklonu: Ano
Pivot: Ne

Ostatné

Kód produktu: UM.HX0EE.B01

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore