AEG ABE818E6NC


Vstavaná mraznička, Energetická trieda E, Objem: 204 l, Ročná spot. energie: 233 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Mraziaci výkon: 16,5 kg/24h, Akumulačná doba: 8,5 h, Rýchle zmrazenie: Áno", NoFrost:, Počet zásuviek: 5, Šírka: 55,6 cm, Výška: 176,9 cm, Hĺbka: 54,9 cm. Viac info


Cena 999,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 19,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná skriňová mraznička AEG ABE818E6NC disponuje objemom až 204 l. Je vybavená 5 zásuvkami v plnej šírke, 2 priehradkami s príklopom z priehľadného plastového materiálu. Mraziaca kapacita dosahuje 16,5 kg/24 hod. Akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 8,5 hodín. Maximálna hlučnosť vstavanej mrazničky dosahuje 39 dB. Mraznička disponuje funkciou Frostmatic, technológiou No Frost, motorom s 10 ročnou zárukou, elektronickým ovládaním, zameniteľným závesom dverí a varovným signálom pri ponechnaí otvorených dverí.

AEG ABE818E6NC

Vstavaná skriňová mraznička AEG ABE818E6NC je skvelým riešením pre uchovávanie potravín vo vašej domácnosti. Ponúka kapacitu až 204 litrovKapacita zmrazovania dosahuje 16,5 kg/24h. Akumulačná doba pri výpadku elektrickej energie je 8,5 hodín. Mraziaca časť je vybavená 5 zásuvkami v plnej šírke a 2 priehradkami s príklopom.

Beznámrazová technológia

Technológia No Frost zabraňuje tvorbe ľadu a námrazy. Nedochádza k obmedzovaniu výkonu a vaše potraviny sú uchované lepšie ako kedykoľvek predtým. NoFrost znamená žiadne rozmrazovanie. Zachováva mrazničku bez ľadu, takže si môžete byť vždy istí maximálnym výkonom.

Jednoduché nastavenie

Získajte úplnú kontrolu nad každou funkciou mrazničky s elektronickými dotykovými ovládacími prvkami. Panel a LED displej ponúkajú bez námahy prístup k teplote a všeobecným nastaveniam. Precízne všetko dolaďte pre prvotriedne uskladnenie potravín.

Rýchle a kvalitné zmrazenie potravín

Ak vložíte do mrazničky čerstvo zakúpené potraviny, je veľmi dôležité, aby sa rýchlo dosiahla teplota zmrazovania. Vďaka funkcii Frostmatic mraznička rýchlo dosiahne maximálny mraziaci výkon, aby všetko zmrazila čo najrýchlejšie. Takto sa zachová vzhľad aj kvalita potravín. Po zmrazení všetkých potravín sa spotrebič prepne na štandardné nastavenie.

Zabudovaný zvukový a svetelný alarm

Mraznička má zabudovaný svetelný a zvukový signál, ktorý vás hneď upozorní pri ponechaní otvorených dvierok.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 204 L
Mraziaci výkon 16.5 kg/24h
Počet zásuviek 5
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG ABE818E6NC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami