Aeg

Práčky Práčky

V práčke AEG vyperiete aj tie najchúlostivejšie kúsky vášho šatníka, navyše ohľaduplne k životnému prostrediu. 

TIP: Naplňte dávkovače raz a perte 20x. Funkcia AutoDose zariadi automatické dávkovanie pracieho prostriedku aj aviváže podľa typu bielizne a aktuálnej náplne. 

TIP: Parná technológia ProSteam znižuje pokrčenie bielizne až o 30 %, osvieži vaše oblečenie a zbaví ho nepríjemných pachov.

Sušičky bielizne Sušičky bielizne

Starajte sa o svoje oblečenie, zverte ho sušičke. Vďaka najnovším technológiám vám umožní sušiť aj chúlostivé tkaniny, ako je vlna, hodváb a funkčné oblečenie. 

TIP: Objavte starostlivosť na mieru vašej bielizni s aplikáciou My AEG Care. Využívajte odborné znalosti AEG odkiaľkoľvek. Nastavte vzdialene vhodný program, získajte odporúčania pre vaše oblečenie a dostávajte oznámenia, keď bude dosušené.

Vstavané rúry Vstavané rúry

Grilujte, pečte a opekajte v jednej multifunkčnej rúre.

TIP: Parné rúry, v ktorých môžete nielen piecť, ale aj variť a grilovať, pozdvihnú vaše kulinárske zručnosti na vyššiu úroveň. Para totiž vylepší každú surovinu. Pečivo vykysne o trochu vyššie, pečené mäso získa zlatistú kôrku a vnútri zostane krehké a šťavnaté a zelenina bude perfektne chrumkavá. Doprajte si pokrmy plné chutí, farieb a cenných výživných látok.

Varné dosky Varné dosky

Vyberte si varnú dosku, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim požiadavkám. AEG ponúka riešenia pre každého – preferujete varenia na plyne alebo nedáte dopustiť na sklokeramickú varnú dosku? Alebo si vás podmanilo kúzlo indukcie, ktorá je pohotová, bezpečná a ľahko sa čistí? 

TIP: Využite pomoc indukčného varného panela SenseBoil®. Deteguje stúpajúce bubliny a automaticky zníži vrenie na mierny var. Už žiadne neustále sledovanie vody.

Umývačky riadu Umývačky riadu

Krásne žiarivý riad a energeticky efektívna prevádzka pri každom cykle. Energeticky úsporné umývačky riadu AEG sú vybavené inteligentnými funkciami, ktoré uľahčujú umývanie riadu a spríjemnia vám čas strávený v kuchyni.
Automatické otvorenie dvierok AirDry – pred koncom sušenia sa dvierka umývačky automaticky pootvoria na 10 cm, aby mohol dovnútra prúdiť čerstvý vzduch.

Sporáky Sporáky

Vyberte si sporák, ktorý bude presne zodpovedať vašim požiadavkám a potrebám. Potrebujete rúru s extra veľkým objemom na prípravu veľkých porcií jedla? Požadujete, aby mal sporák indukčný varný panel a vy maximálnu kontrolu nad teplotou pokrmu? Pozrite sa na ponuku sporákov AEG.

TIP: Chrumkavé pokrmy bez oleja vďaka AirFry. V rúre AirFry dosiahnete chuť a textúru vyprážaných jedál bez použitia oleja. 
TIP: Upečte si chrumkavý chlieb alebo skvelé koláče s parnou funkciou SteamBake.

Digestory Digestory

Výkonný odsávač je nenahraditeľným prvkom v každej správnej kuchyni. Účinné odsávače AEG s charakteristickou nízkou prevádzkovou hlučnosťou sa postarajú o svieži a čistý vzduch vo vašej kuchyni. Navyše svojím atraktívnym dizajnom vylepšia váš interiér. 

TIP: Vďaka funkcii Hob2Hood komunikuje odsávač pár s varným panelom. Na začiatku varenia automaticky zapne a rozsvieti odsávač pár a nastaví stupeň odsávania podľa intenzity varenia.

Chladenie Chladenie

Chladničky a mrazničky AEG sú vybavené tými najmodernejšími technológiami, ktoré potravinám pri chladení či mrazení poskytnú vhodné prostredie, aby si zachovali tú najlepšiu chuť. 

TIP: Technológia TwinTech® No Frost dbá na to, aby potraviny vydržali dlhšie čerstvé a zachovali si svoju chuť a vôňu. Dvojitý chladiaci systém udržiava vlhkosť a teplotu vzduchu na ideálnej úrovni.