AEG TR838P4C AbsoluteCare®


Sušička bielizne, Energetická trieda A++, Kapacita 8 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení, Maximálna hĺbka: 66,3 cm. Viac info


Cena 603,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,08 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

97.1% Hodnota za peniaze
Výborná

7 + nakupů

Zobraziť 7 recenzií

Popis produktu

Sušička bielizne AEG TR838P4C AbsoluteCare® v bielej farbe s čiernými dvierkami s kapacitou pre 8 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1400 ot./min. K dispozícií má 12 programov. Disponuje AbsoluteCare, SensiDry, vnútorným osvetlením, funkciou MixDry a PreciseDry. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 66 dB.

AEG TR838P4C AbsoluteCare®

Sušička bielizne AEG TR838P4C AbsoluteCare® s technológiou tepelného čerpadla vám prinesie do života komfort. Uľahčí vám sušenie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny. Sušička AEG vysuší na jedno použitie až 8 kg bielizne. Vhodná je pre veľké rodiny, ktoré potrebujú vysušiť veľké dávky bielizne. Vybavená je praktickými technológiami a funkciami, ktoré určite využijete pri každodennom používaní.

Sušička so systémom AbsoluteCare®

Sušičky so systémom AbsoluteCare® majú prispôsobené programovanie na presné ovládanie pohybu a teploty cyklu sušenia. Programy s funkciou AbsoluteCare® presne ovládajú pohyb a teplotu sušiaceho bubna. Vlnené odevy zostávajú plocho voči bubnu, čím sa napodobňuje ploché sušenie. Vonkajšie odevy dostanú presne to správne množstvo ohrevu potrebné na obnovenie plnej funkčnosti ich vodotesnej membrány. Každá tkanina sa úplne vysuší vďaka správnemu pohybu a teplote, pričom si zachová kvalitu, výzor a pocit.

AEG SensiDry

Technológia AEG SensiDry vytiahne z tkanín vlhkosť pri polovičnej teplote v porovnaní s bežnými bubnovými sušičkami, bez výrazného predĺženia času sušenia. To zabezpečí, aby tkaniny neboli nikdy vystavené nadmernému teplu. Vaše oblečenie si zachová textúry ako v deň nákupu, po dlhšiu dobu. A nízka teplota vám tiež pomôže ušetriť energiu.

MixDry

Technológia MixDry sa postará o rovnomerné vysušenie syntetických aj bavlnených odevov bez nadmerného alebo nedostatočného sušenia. Nie je potrebné triedenie. Technológia tepelného čerpadla sa postará o to, aby bola bielizeň vystavená presnému množstvu tepla, čím sa znižuje spotreba energie.

PreciseDry šetrí čas a energiu

Snímače vlhkosti PreciseDry pomáhajú šetriť čas a energiu. Automaticky prispôsobí spotrebu energie a nastavenia podľa veľkosti náplne. Vďaka tomu poskytne tú správnnu starostlivosť každému kúsku oblečenia, aby si dlhšie zachovalo pôvodný vzhľad.

Rovnomerné sušenie

Technológia SensiDry® používa precízne snímačne, ktoré zabezpečia rovnomerné sušenie oblečenia pri nízkych teplotách. Tkaniny oblečenia tak nebudú vystavené nadmernému teplu a vaše oblečenie si zachová svoj vzhľad. Nízka teplota zároveň pomôže šetriť energiu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 66.3 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 66.3 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

7 recenzií AEG TR838P4C AbsoluteCare®

100% Kvalita
Vynikajúca

97.1% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ľudmila

21. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Kvalita za výbornú cenu. Podľa mojich predstáv.

Som veľmi spokojná s produktom. Predavajuci bol veľmi ochotný. Poradil mi tento produkt, nakoľko som nemala veľmi predstavu akú značku, pretože je to moja prvá sušička. Ďakujem


Diana

20. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Množstvo programov
  • Nástavec na sušenie topánok, hračiek....
  • Nič

Odporúčam.


Jozef

7. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáPeter

6. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • intuitivne ovladanie

Vynikajuca volba cena vs vykon.