AEG Mastery SenseCook BEE542320M


Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 71 l, Počet funkcií: 9, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,4 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,7 cm. Viac info


Cena 469,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Vstavaná multifunkčná rúra AEG BEE542320M je zaradená do energetickej triedy A+. Jej celkový vnútorný objem je 71 litrov. Pripravovať jedlo môžete na troch úrovniach súčasne. Tento model vyniká predovšetkým mnoho skvelými funkciami, vďaka ktorým dokážete pripraviť jedlo presne podľa vašich predstáv, navyše je vybavená teplotnou (mäsovou) sondou. Súčasťou je veľký a prehľadný LCD displej. určite oceníte aj indikáciu zbytkového tepla. Prednosťou je aj systém SoftClosing pre tiché otváranie a zatváranie dvierok. Pri otvorení dverí sa automaticky zapne osvetlenie a zastaví sa teplovzdušný ventilátor. Farba: antikorová s úpravou proti odtlačkom prstov

 

 

Vstavaná multifunkčná rúra

So vstavanou rúrou AEG BEE542320M​​ vybavenou rôznymi funkciami vyťažíte z pokrmov ešte viac chutí.  Jej kapacita je až 71 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre prípravu jedál. Okrem efektívneho varenia a pečenia primerane osvetlí aj vnútorný priestor rúry vďaka zabudovanému halogénovému osvetleniu.

Rovnomerné pečenie

Neodmysliteľnou súčasťou vstavanej rúry AEG  je veľký XL ventilátor, ktorý pri pečení zaručí rovnomerné rozptýlenie horúceho vzduchu v celom priestore, vďaka čomu sa tak zohreje oveľa rýchlejšie. Keďže Vám rúra umožňuje zníženie teploty až o 20 % ušetríte nielen váš čas, ale aj vaše náklady na energiu.

Teplotná sonda

Vstavaná rúra AEG je vybavená teplotnou sondou, ktorá je dôležitá pri rozhodovaní, či už je váš pokrm hotový alebo nie. Je priamo spojená s ovládacím panelom a funguje ako teplomer. Nastavte sondu na správnu úroveň varenia, rúra sa vypne, keď je jedlo hotové. Vyberajte si rovnako ako v reštaurácii z troch stupňov prepečenia: ružové, stredne prepečené, prepečené – alebo ak chcete: rare, medium well done. O zvyšok sa postará multifunkčná rúra.

 

Prehľad o pečení

Vďaka časovaču na displeji budete mať prípravu pokrmov ešte lepšie pod kontrolou. Po zadaní času spustenia/skončenia prípravy na prehľadnom displeji LCD sa rúra v súlade s pokynmi automaticky spustí/vypne.

 

Perfektné prepečenie bez ohľadu na množstvo

 

Kruhové ohrevné teleso prispieva k rovnomernému prepečeniu pokrmov vo všetkých kútoch tejto rúry, a to dokonca aj vtedy, keď je naplnená tromi plechmi. Budete mať istotu, že každá porcia bude rovnako prepečená a chutná.

Tiché a komfortné privieranie dvierok

Systém SoftClosing zaisťuje, že sa dvierka rúry vždy ľahko a ticho zatvoria. Rúra tak kombinuje atraktívny vzhľad s praktickými funkciami a skvelým výkonom. Chladiaci ventilátor sa spustí automaticky, keď sa zapne rúra. Chladí elektronické komponenty a externé časti rúry. Rúru môžete jednoducho zablokovať - a je tak chránený pred neželaným zapnutím, napr. deťmi. Pri otvorení dvier sa automaticky vypne vnútorný ventilátor.

  • Dodávané príslušenstvo: 1 čierny smaltovaný plech na pečenie|1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt a 1 drôtená chrómovaná mriežka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3500 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie AEG Mastery SenseCook BEE542320M

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Radoslav

2. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaLuboš

21. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Funkcie, design, rýchla montáž, super tichá.
  • Zatiaľ len spokojnost

Cena výkon, super tak ako aj ostatné výrobky AEG.


Eva

25. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Forma zakúpenia
  • Funkice, vzhľad

Poznám túto značku a som s ňou spokojná.


Ingrid

22. 6. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Spokojnosť