AEG FEE72910ZM


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda E, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 95 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 10,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom: Nie, Počet programov: 8, AquaStop funkcia: Áno, Výška: 81,8 cm, Šírka: 59,6 cm, Hĺbka: 57,5 cm. Viac info


Cena 649,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 65,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

vstavaná umývačka riadu AEG FEE72910ZM, energetická trieda E, 14 súprav riadu, 10,5 l vody na cyklus, 8 programov, funkcia odložený štart, funkcia ExtraHygiene, satelitné rameno, automatické otvorenie dvierok AirDry pred koncom sušenia, MaxiFlex zásuvka na príbory, ľahko vyberateľné koše QuickLift, LED displej, hlučnosť 44 dB, farba: nerez, rozmery (VxŠxH): 81,8 x 59,6 x 57,5 cm

AEG FEE72910ZM

Plne integrovaná umývačka riadu AEG FEE72910ZM na jeden umývací cyklus dokáže umyť 14 obedových súprav riadu. Zverte svoj riad umývačke AEG, ktorá ho dokonale umyje a postará sa aby vyzeral stále ako nový. Umývačka umyje takmer všetko od najobjemnejsích hrncov až po krehké sklo s nízkou spotrebou energie a pri nízkej hlučnosti. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu. Vďaka zásuvke MaxiFlex s flexibilnými priečkami umyjete ešte viac riadu.

Programy a funkcie 

  • Programy: 160 minútový, 60 minútový, 90 minútový, automatický, Eko, MachineCare, rýchly 30 minútový, opláchnutie
  • 4 teploty
  • Funkcie: posunutý štart 1-24 hodín, fáza sušenia, extra hygienický, GlassCare, vybraný program, leštidlo, fáza oplachovania, soľ, umývanie, XtraPower, Systém ProWater, sušenie AirDry

Všetky príbory budú umyté naraz

V zásuvke MaxiFlex umyjete naraz všetky príbory a drobné kuchynské pomôcky rôznych rozmerov a tvarov. Zásuvka ponúka flexibilné nastavenie rôznych deliacich priečok a a pritom zabezpečí dôkladné umytie.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

ExtraHygiene

S funkciou ExtraHygiene získate maximálne hygienické výsledky. Pri silnej oplachovacej fáze, ktorá zahreje vodu na 69°C, odstráni všetky nečistoty a zlikviduje baktérie. Vďaka tejto funkcii je umývačka riadu vhodná pre domácnosti s malými deťmi alebo pre alergikov. 

Nastaviteľný kôš 

Ďalšou výhodou umývačky riadu je pohodlné vkladanie a vyberanie riadu. So systémom QuickLift ľahko upravíte polohu horného koša, aby ste mohli bez problémov nakladať všetok riad, a to dokonca aj keď je úplne plný. 

Sušenie AirDry

Táto umývačka riadu sa pýši technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu. Funkcia sa zapne vo všetkých umývacích programoch okrem ECO.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG FEE72910ZM

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené