AEG FSE72537P


Maximálna hlučnosť: 44 dB, Počet programov: 7, Počet súprav riadu: 10, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 659,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu AEG FSE72537P so šírkou 45 cm disponuje systémom sušenia AirDry. K dispozícii je 7 umývacích programov, 4 teploty a ukazovatele funkcii: dvojfarebný svetelný ukazovateľ na podlahe , budík, posunutý štart 1-24 hodín, fáza sušenia, GlassCare, Machine Care, vybraný program, leštidlo, soľ, XtraPower. Kapacita umývania je pre 10 obedových súprav riadu. Satelitné umývacie rameno zabezpečí žiariacu čistotu riadu. Ovládať ju je možné veľmi jednoducho pomocou horného ovládacieho panela QuickSelect potiahnutím prsta. Vnútorné vybavenie tvoria zásuvka maxiflex a 2 koše. Hlučnosť vďaka invertorovému motoru dosahuje 44 dB.

AEG FSE72537P

Plne integrovaná umývačka riadu na jeden umývací cyklus dokáže umyť 10 obedových súprav riadu Zverte svoj riad umývačke AEG, ktorá ho dokonale umyje a postará sa aby vyzeral stále ako nový. Umývačka umyje takmer všetko od najobjemnejsích hrncov až po krehké sklo s nízkou spotrebou energie a pri nízkej hlučnosti. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu. Oceníte odložený štart o 1 - 24 hodín

Programy a funkcie

Pomocou ovládacieho panela si viete zvoliť vhodný umývací program. Umývačka ponúka 7 umývacích programov a 4 umývacie teploty:

  • Quick - ide o najkratší program, trvajúci 30 minút a je ideálny pre umývanie ľahko zašpineného riadu alebo čerstvo vloženého riadu.
  • 60 minút - je program pre umývanie čerstvo vloženého alebo ľahko zašpineného riadu s ľahko zaschnutými nečistotami.
  • 90 minút - program je vhodný pre umývanie a sušenie normálne znečisteného riadu.
  • 160 minút - program je vhodný pre umývanie a sušenie silno znečisteného riadu.
  • ECO - ide o najdlhší program (trvá 4 hodiny), ktorý je veľmi úsporný na spotrebu vody a energie pri bežne znečistenom riade.
  • Auto Sense - automaticky upravuje umývací cyklus podľa typu náplne. Umývačka zistí stupeň zašpinenia a množstvo vloženého riadu. Podľa toho nastaví teplotu, množstvo vody a dĺžku umývania.
  • Machine Care - program slúži na čistenie vnútorného priestoru bez náplnenia riadom.

Rýchle ovládanie programov pomocou QuickSelect

Ovládanie pomocou funkcie QuickSelect prináša jednoduchý a rýchly spôsob nastavovania a spúšťania umývacích programov. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

Sušenie AirDry

Táto umývačka riadu sa pýši technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 7
Počet súprav riadu 10
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG FSE72537P

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené