AEG FSK73778P


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda D, Kapacita 15 súprav riadu, Spotreba energie: 86 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Spotreba vody 11,0 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 7, AquaStop funkcia, Výška: 81,8 cm, Šírka: 59,6 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná inteligentná umývačka riadu AEG FSK73778P so šírkou 60 cm umyje 15 súprav riadu. Zaradená do energetickej triedy D. Ponúka 7 umývacích programov so 4 rôznymi teplotami a možnosť odloženia štartu o 1-24 hod. Technológia AirDry využíva prirodzené prúdenie vzduchu pre ukončenie sušenia. Ovládací panel QuickSelect je umiestnený zhora. Možnosť spustiť program cez Wi-Fi a aplikáciu My AEG Kitchen. Rovnomerné umývanie vďaka satelitnému ramenu. O stave umývacieho cyklu vás informuje svetelný lúč, ktorý premieta na podlahu čas. Špeciálna zásuvka MaxiFlex pre príbory. Rozmery (VxŠxH): 81,8 x 59,6 x 55 cm. Hluk 39 dB.

 

Umývačka riadu AirDry

Plne integrovaná umývačka riadu AEG FSK73778P na jeden umývací cyklus dokáže umyť 15 obedových súprav riadu Zverte svoj riad umývačke AEG, ktorá ho dokonale umyje a postará sa aby vyzeral stále ako nový. Umývačka umyje takmer všetko od najobjemnejsích hrncov až po krehké sklo s nízkou spotrebou energie a pri nízkej hlučnosti. Umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu a MaxiFlex zásuvku.

Všetky príbory budú umyté naraz

V zásuvke MaxiFlex umyjete naraz všetky príbory a drobné kuchynské pomôcky rôznych rozmerov a tvarov. Zásuvka ponúka flexibilné nastavenie rôznych deliacich priečok a a pritom zabezpečí dôkladné umytie.

Programy a funkcie

  • Programy: 160 minútový, 60 minútový, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine Care, rýchly 30 minútový
  • Funkcie: budík, posunutý štart 1-24 hodín, extra tichý, GlassCare, leštidlo, soľ, Time beam White, XtraPower, systém sušenia AirDry

Rýchle ovládanie programov pomocou QuickSelect

Ovládanie pomocou funkcie QuickSelect prináša jednoduchý a rýchly spôsob nastavovania a spúšťania umývacích programov. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

Sušenie AirDry

Táto umývačka riadu sa pýši novou technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu. Funkcia sa zapne vo všetkých umývacích programoch okrem ECO.

Dokonalý prehľad o priebehu programu

Technológia TeamBeam vás informuje o stave umývacieho cyklu na podlahe pod dvierkami umývačky. Po spustení programu sa premieta zostávajúci čas na podlahe, ktoré svieti jasným červeným svetlom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Počet súprav riadu 15
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG FSK73778P

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami