Aeg HGB64420SM


Šírka: 59.5 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Plyn, Materiál mriežok: Liatina, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 1, Veľký horák (počet): 1 Viac info


Cena 269,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Aeg HGB64420SM v nerezovom prevedení je vybavená 4 horákmi s rôznymi priemermi varných zón. Jednoduché ovládanie pomocou otočných gombíkov s integrovaným elektronickým zapaľovaním. Nastavenie výkonu od 0-9. Na začiatok prípravy stačí hrnce a panvice akýchkoľvek rozmerov umiestniť na 2 stabilné liatinové rošty. Ak náhodou plyn zhasne, o vašu bezpečnosť sa postará bezpečnostná poistka ktorá bráni úniku plynu. Rozmery (VxŠxH): 40x560x480 mm.

Varné zóny

Plynová varná doska Aeg HGB64420SM disponuje 4 varnými zónami s rôznymi priemermi a výkonmi. Vybavené sú užitočnou poistkou proti zhasnutiu plameňa, ktorá uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa. Tak bude varenie nielen kvalitné a efektívne, ale i maximálne bezpečné. Príprava pokrmov na tejto varnej doske bude maximálne efektívna a pohodlná. Stabilitu hrncov zabezpečujú 2 samostatné liatinové ochranné mriežky.

  • Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 4000W/122mm

  • Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 1900W/70mm

  • Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1000W/54mm

  • Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 1900W/70mm

Wok horák

Ak radi a často varíte na Wok panviciach, určite viete, že vyžadujú naozaj veľa tepla – určite viac ako sú schopné ponúknuť bežné plynové horáky. Plynová varná doska Aeg HGB64420SM je vybavená  wok horákom. S trojitou korunkou zlučuje tri samostatné kruhy plameňov do jedného výkonného horáku, čím dosiahnete maximálny výkon.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Počas varenia môžete ľahko zvýšiť alebo znížiť teplotu pre dosiahnutie požadovaného výsledku. Teplotu si nastavíte okamžite pomocou rotačných ovládacích tlačidiel v striebornej farbe. Presné nastavenie teploty podľa aktuálnej potreby tiež pomáha znížiť spotrebu energie.

Štýlové prevedenie

Štíhly profil a elegantné prevedenie v nerezovej farbe zaistí plynulé začlenenie do vašej kuchyne a dokonalé splnenie vašich kuchárskych potrieb. Ľahká a jednoduchá údržba aj pomocou bežných čistiacich prostriedkov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 1
Veľký horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Aeg HGB64420SM

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené