AEG HK654070FB


Sklokeramická varná doska, Počet varných zón: 4, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 7,1 kW, čierna farba, Šírka: 56 cm, Hĺbka: 49 cm. Viac info


Cena 317,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,36 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sklokeramická varná doska AEG HK654070FB v čiernom prevedení má 4 varné zóny rôzneho priemeru a výkonu. Vďaka kombinácii veľkej trojkruhovej zóny, dvojitej zóny a oválnej viacúčelovej zóny vám tento špeciálny varný panel poskytne profesionálne možnosti varenia. Pre každú zónu ohrevu funkcia OptiHeat Control sleduje úroveň zvyškového tepla, takže môžete väčšinu zostávajúceho tepla využiť a optimalizovať tak spotrebu energie.

Spoľahlivý pomocník v kuchyni

Na sklokeramickú varnú dosku AEG HK654070FB nedáte dopustiť. Zdoláte ňou každú kuchársku výzvu. Varná doska poskytuje optimálnu škálu možností varenia. Keď nastavíte na varnom paneli čas varenia, časovač presne určí, kedy varný panel vypnúť, aby sa varenie dokončilo pomocou zvyškového tepla varného panelu. Výsledkom bude rovnaká špičková kvalita jedla a nižšie účty za elektrinu.

  • Varná zóna vpredu vľavo, výkon a priemer: 800/1600 / 2300 W / 120/175 / 210 mm
  • Varná zóna, ľavá zadná časť, výkon a priemer: 1200 W / 145 mm
  • Varná zóna predná pravá, výkon a priemer: 1200 W / 145 mm
  • Varná zóna vpravo vzadu, výkon a priemer: 1500 / 2400 W / 170 x 265 mm

Funkcia OptiHeat Control

Sklokeramická varná doska disponuje funkciou OptiHeat Control. Vďaka nej si môžete odkontrolovať, koľko tepla sa po vypnutí v jednotlivých varných zónach ešte nachádza. Ukáže vám, či je varná zóna pripravená na varenie, na zohrievanie jedla alebo jej teplo stačí len na udržanie jeho teploty. Takto môžete výrazným spôsobom ušetriť svoje výdavky za energie, variť a zohrievať úsporne a využívať tak zostatkové teplo varných zón.

Jemné dotykové ovládanie

Systém Direktouch, ktorým disponuje sklokeramická varná doska vám dáva slobodu v nastavovaní zvolených funkcií. Ovládanie je mimoriadne jednoduché, iba prostredníctvom jemného dotyku prsta. Nie je nič spoľahlivejšie ako práve toto jemné nastavovanie. Nakoľko ide o priamy dotyk, neprenáša ho žiadne tlačidlo a preto nedochádza k náhodnému zvoleniu nesprávnej funkcie. Varenie tak prebieha bez zbytočných ťažkostí a nedostatkov.

Funkcia Stop and Go

S funkciou Stop and Go môžete proces varenia pozastaviť jediným dotykom a keď budete chcieť pokračovať vo varení, stačí varenie spustiť rovnakým nastavením. Keď budete potrebovať počas varenia odísť na kratší čas, využite funkciu Stop and Go a bez problémov pokračujte vo varení po vašom príchode.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 56 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 4
Počet ovlád./ukazovat.výkonu 4
Funkcia Boost Nie
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Štandardná varná zóna 2
Velká varná zóna (počet) 2
Flexi zóna Ano
Celkový príkon dosky 7.1 kW
Napájanie 230 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG HK654070FB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami