AEG IAE64841FB

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
769,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska AEG IAE64841FB v šedom prevedení má šírku 59 cm. Ponúka 4 varné zóny s rôznym výkonom. Technológia Hob2Hood umožňuje nastavenie automatického ovládania odsávača pár. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Power Booster. Ovládanie je dotykové umiestnené v prednej časti. Vyniká farebným dotykovým displejom. Disponuje množsvtom užitočných funkcií. Varné zóny sú vybavené 3 krokovým využitím zbytkového tepla, funkciou Pre bezpečnosť detí je je varná doska AEG IAE64841FB vybavená detským zámkom. Ovládanie je dotykové s osvetlením, umiestnené v prednej časti. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. časovačom aj ECO časovačom. Vďaka SensseFry môžete pomocou inteligentného dipleja dosiahnuť dokonalé výsledky smaženia bez potreby upravovania nastavení v priebehu varenia.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

AEG Mastery IKE96654FB AEG Mastery IKE96654FB

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Indukčná varná doska AEG Mastery IKE96654FB v čiernom prevedení so skosenými hranami ponúka 6 varných zón s rôznym výkonom. Môžete vytvoriť niekoľko veľkých povrchov na varenie s funkciou Bridge pomocou dotyku na tlačidle. Technológia Hob2Hood umožňuje nastavenie automatického ovládania odsávača pár. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Booster. Pre bezpečnosť detí je je doska vybavená detským zámkom. Ovládanie je dotykové s osvetlením, umiestnené v prednej časti. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. Pre prerušenie varenia je veľmi zaujímavá funkcia Pause, ktorá vám ušetrí zbytočné vypínanie, zapínanie a nastavovanie teploty. Varná doska AEG Mastery IKE96654FB je vybavená aj minútkou a ukazovateľom času. Nechýba akustický signál.

Základné parametre

  • Šírka: 91 cm
  • Typ varnej dosky: Indukčná
  • Počet horákov/varných zón: 6

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska SesnseFry AEG IAE64841FB spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení so skosenými hranami. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je posuvné dotykové ovládanie. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým dotykom. Pre vašu bezpečnosť je doska vybavená funkciou automatického vypnutia a akustickým signálom, ktorý vás upozorní, ak je niečo v neporiadku. Nechýba ani 3 krokový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý vás ochráni pred popálením.

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Varná plocha bez obmedzení

Varná doska MaxiSense automaticky prispôsobí varné zóny veľkosti a tvaru takmer akejkoľvek varnej nádoby. Jednoducho položte nádobu na jeden z krížikov a môžete začať s varením.

Varné zóny

Varná doska má k dispozícii varné zóny s rôznym priemerom a výkonom. Varná doska je vybavená detskou poistkou čo vaše dieťa ochráni pred popálením. Doska ponúka automatické vypnutie a samozrejmosťou je zvukový signál s funkciou vypnutia. Doska má hladký povrch, preto ju dokážete dôkladne a jednoducho očistiť. Po umytí bude opäť žiariť čistotou a bude pripravená na ďalšie použitie.

  • Ľavá predná zóna: 2300 / 3200 W / 210 mm
  • Ľavá zadná zóna: 2300 / 3200 W / 210 mm
  • Pravá predná zóna: 1400 / 2500 W / 145 mm
  • Pravá zadná zóna: 1800 / 2800 W / 180 mm

Pripravte viac chodov naraz

S funkciou Bridge môžete dve zóny spárovať jediným stlačením tlačidla do jednej. Kombinované varné zóny využívajú rovnaké nastavenia teploty a času, vďaka čomu môžete využívať širokú škálu kuchynského riadu. Varná plocha dokonale rozvádza teplo pre hrnce a panvice akýchkoľvek tvarov a veľkostí, čo oceníte keď budete potrebovať pripraviť viac chodov naraz.

Kontrola prípravy s dotykovým displejom

Samostatný farebný MaxiSight™ dotykový displej zabezpečí kontrolu nad varnou doskou. V reálnom čase je možné sledovať stav jednotlivých varných zón a podľa aktuálnej potreby upravovať ich nastavenia. Ovládanie je velmi jednoduché a intuitívne.

Dokonalé výsledky bez odhadovania nastavení

Na indukčnej varnej doske SenseFry® môžete pomocou farebného dotykového displeja zvoliť pokrm a pripraviť ho v požadovanej kvalite. Technológia zachováva rovnomerné teplo pre dosiahnutie dokonalého výsledku varenia. Už nemusíte odhadovať kedy má panvica tú správnu teplotu ani upravovať teplotu v priebehu varenia.

Funkcia Power Boost

Určite poznáte situácie, kedy sa ponáhľate s varením, no platňa sa pomaly rozohrieva. Indukčná varná doska  AEG je vybavená unikátnou funkciou Power Boost, vďaka ktorej bude varenie oveľa rýchlejšie. Táto skvelá funkcia zabezpečí super rýchly ohrev všetkých pokrmov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Napájanie: 220-240
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Celkový príkon dosky: 7,35 kW

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 59 cm
Výška: 44 cm
Hĺbka: 59 cm
Hmotnosť: 11 Kg

Funkcie

iDetská poistka: Áno
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájanie: 220-240
Celkový príkon dosky: 7,35 kW

Dizajn

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámček: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 949597561

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore