AEG Mastery SensePro IAE84881FB

Zobraziť


Šírka: 78 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Indukčné Viac info


Cena 1 190,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 23,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Indukčná varná doska AEG Mastery SensePro IAE84881FB v šedom prevedení má šírku 59 cm. Ponúka 4 varné zóny s rôznym výkonom. Technológia Hob2Hood umožňuje nastavenie automatického ovládania odsávača pár. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Power Booster. Ovládanie je dotykové umiestnené v prednej časti. Vyniká farebným dotykovým displejom MaxiSight™. Disponuje množstvom užitočných funkcií. Varné zóny sú vybavené 3 krokovým využitím zbytkového tepla, funkciou Pre bezpečnosť detí je varná doska AEG Mastery SensePro IAE84881FB vybavená detským zámkom. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. časovačom aj ECO časovačom. Vďaka SenssePro teplotnej sonde môžete merať teplotu alebo piect na panvici a pritom udžiavať presnú teplotu varenia.

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska AEG Mastery SensePro IAE84881FB spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení so skosenými hranami. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je posuvné dotykové ovládanie. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým dotykom. Pre vašu bezpečnosť je doska vybavená funkciou automatického vypnutia a akustickým signálom, ktorý vás upozorní, ak je niečo v neporiadku. Nechýba ani 3 krokový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý vás ochráni pred popálením.

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Zvládne prípravu jedál s dokonalou presnosťou

So SensePro® zvládnete doma pripraviť dokonalé pokrmy. Teplotná sonda meria vnútornú teplotu pripravovaných pokrmov. S jej pomocou uvaríte cestoviny a omáčky bez zovretia, upečiete staky na panvici podľa svojej chuti. Dokonca môžete bez obáv variť metódou Sous-vide. Teplotná sonda meria presnú teplotu a oznámi varnej doske potrebné zmeny ohrevu. Dokáže tiež zmerať a udržať presné teploty vody.

Kontrola prípravy s dotykovým displejom

Samostatný farebný MaxiSight™ dotykový displej zabezpečí kontrolu nad varnou doskou. V reálnom čase je možné sledovať stav jednotlivých varných zón a podľa aktuálnej potreby upravovať ich nastavenia. Ovládanie je velmi jednoduché a intuitívne.

Pripravte viac chodov naraz

S funkciou Bridge môžete dve zóny spárovať jediným stlačením tlačidla do jednej. Kombinované varné zóny využívajú rovnaké nastavenia teploty a času, vďaka čomu môžete využívať širokú škálu kuchynského riadu. Varná plocha dokonale rozvádza teplo pre hrnce a panvice akýchkoľvek tvarov a veľkostí, čo oceníte keď budete potrebovať pripraviť viac chodov naraz.

Flexibilná varná doska

Varná doska má k dispozícii varné zóny s rôznym priemerom a výkonom. Vďaka FlexiBridge je možné ľavú oblasť skombinovať do 2 varných zón rôznych veľkostí alebo do jednej veľkej. Je vybavená detskou poistkou čo vaše dieťa ochráni pred popálením. Doska ponúka automatické vypnutie a samozrejmosťou je zvukový signál s funkciou vypnutia. Doska má hladký povrch, preto ju dokážete dôkladne a jednoducho očistiť. Po umytí bude opäť žiariť čistotou a bude pripravená na ďalšie použitie.

  • Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 2300/3200 W/210 mm
  • Stredná predná zóna - výkon/priemer: 1400/2500 W/145 mm
  • Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3200 W/210 mm
  • Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3600 W/240 mm

Každá varná zóna môže byť individuálne načasovaná

Dotykový displej umožňuje pohodlný a rýchly prístup k časovaču varnej dosky aj v priebehu varenia. Môžete presne načasovať každý proces samostatne s úplnou kontrolou nad jeho priebehom bez potreby prehrabávania sa v ponukách.

Funkcia Power Boost

Určite poznáte situácie, kedy sa ponáhľate s varením, no platňa sa pomaly rozohrieva. Indukčná varná doska  AEG je vybavená unikátnou funkciou Power Boost, vďaka ktorej bude varenie oveľa rýchlejšie. Táto skvelá funkcia zabezpečí super rýchly ohrev všetkých pokrmov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 78 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Indukčné

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia AEG Mastery SensePro IAE84881FB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Martin

18. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Maximálna spokojnosť