AEG Mastery IKB64431XB


Indukčná varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 7,35 kW, čierna farba, Výška: 4,4 cm, Šírka: 57,6 cm, Hĺbka: 51,6 cm. Viac info


Cena s Cashbackom 60,00 € Platí do 24. 12. 2023
Ako získať cashback
329,99 €

Cena 389,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 449,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,80 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 65,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Indukčná varná doska AEG Mastery IKB64431XB v čiernom prevedení, ktorú dopĺňa elegantný nerezový rámik OptiFit Frame. Ten umožní dokonalé upevnenie a zakrytie vstavaného výrezu. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Booster. Pre bezpečnosť detí je je doska vybavená detským zámkom. Ovládanie je posuvné dotykové s osvetlením, umiestnené v prednej časti. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. Pre krátke prerušenie varenia je veľmi zaujímavá funkcia Stop and Go, ktorá vám ušetrí zbytočné vypínanie, zapínanie a nastavovanie teploty. Varná doska AEG Mastery IKB64431XB je vybavená aj minútkou a ukazovateľom času.

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska AEG Mastery IKB64431XB spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení ktorú dopĺňa  elegantný nerezový rámik OptiFit Frame. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je posuvné dotykové ovládanie. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým dotykom. Pre vašu bezpečnosť je doska vybavená funkciou automatického vypnutia a akustickým signálom, ktorý vás upozorní, ak je niečo v neporiadku. Nechýba ani ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý vás ochráni pred popálením.

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Varte pri správnej teplote

Pri  indukčnom paneli AEG IKB64431XB reaguje varná zóna hneď, ako sa panvica dotkne zóny. Zóny sa automaticky prispôsobia veľkosti a tvaru takmer každej panvice. Len dbajte na to, aby panvica prekrývala niektorý zo stredových krížov. Varná zóna dosiahne správnu teplotu hneď, ako sa panvica dotkne varnej zóny, a vy môžete nastaviť teplotu presne a okamžite. Rýchlo sa dosiahnu vysoké teploty a vychladnutie je otázkou sekúnd. 

Varné zóny

Varná doska je vybavená detskou poistkou čo vaše dieťa ochráni pred popálením. Doska ponúka automatické vypnutie a samozrejmosťou je zvukový signál s funkciou vypnutia. Doska má hladký povrch, preto ju dokážete dôkladne a jednoducho očistiť. Po umytí bude opäť žiariť čistotou a bude pripravená na ďalšie použitie.

Technológia Power Booster

Určite poznáte situácie, kedy sa ponáhľate s varením, no platňa sa pomaly rozohrieva. Indukčná varná doska  AEG je vybavená unikátnou funkciou Power Booster, vďaka ktorej bude varenie oveľa rýchlejšie. Táto skvelá funkcia zabezpečí super rýchly ohrev všetkých pokrmov.

*Obrázok je ilustračný

Čistý varný panel

Vďaka indukčnej technológii zostáva oblasť v okolí panvice úplne chladná. Obliate miesta možno dočista utrieť, aby bola varná plocha dokonale čistá. Indukčná technológia zohreje iba panvicu, nie samotnú varnú platňu. Výsledkom toho je, že okolitý povrch zostáva chladný a akékoľvek pokvapkané alebo obliate miesta je možné dočista utrieť. Varný panel bude stále dokonale čistý.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 57.6 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Napájanie 230/400 V

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia AEG Mastery IKB64431XB

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Ján

25. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca