AEG Mastery Pure IPE84531FB


Šírka: 78 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Indukčné Viac info


Cena 899,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska AEG Mastery Pure IPE84531FB v čiernom prevedení kombinuje elegantný vzhľad s citlivými funkciami. Varné zóny a ovládanie sú neviditeľné, pokým ich dotykom neaktivujete. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. Technológia Hob2Hood umožňuje nastavenie automatického ovládania odsávača pár. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Power Booster. Ovládanie je posuvné dotykové s LED podsvietením. Zobrazuje aktívne varné zóny. Disponuje množsvtom užitočných funkcií. Varné zóny sú vybavené 3 krokovým využitím zbytkového tepla. Pre bezpečnosť detí je varná doska AEG Mastery Pure IPE84531FB vybavená detským zámkom. časovačom aj ECO časovačom.

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska AEG Mastery Pure IPE84531FB spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení so skosenými hranami. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je posuvné dotykové ovládanie. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým dotykom. Pre vašu bezpečnosť je doska vybavená funkciou automatického vypnutia a akustickým signálom, ktorý vás upozorní, ak je niečo v neporiadku. Nechýba ani 3 krokový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý vás ochráni pred popálením.

Oživte varnú dosku dotykom

Indukčná varná doska má povrchovú úpravu z čistého skla, ktorá zapadne takmer do každej modernej kuchynskej pracovnej plochy. Má neviditeľné ovládanie, ktoré sa objaví až po tom, ako sa ho dotknene. Zapnutím varnej doky a umiestnením nádoby sa automaticky rozsvieti posuvníkové ovládanie, ktoré naznačí, ktorú varnú zónu treba použiť.

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Ide o pokročilú automatickú funkciu, ktorá spája varnú dosku so špeciálnym odsávačom pár. Spotrebiče sú vybavené infračerveným vysielačom. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Varná plocha bez obmedzení

Varná doska MaxiSense automaticky prispôsobí varné zóny veľkosti a tvaru takmer akejkoľvek varnej nádoby. Jednoducho položte nádobu na jeden z krížikov a môžete začať s varením.

Varné zóny

Varná doska má k dispozícii varné zóny s rôznym priemerom a výkonom. Varná doska je vybavená detskou poistkou čo vaše dieťa ochráni pred popálením. Doska ponúka automatické vypnutie a samozrejmosťou je zvukový signál s funkciou vypnutia. Doska má hladký povrch, preto ju dokážete dôkladne a jednoducho očistiť. Po umytí bude opäť žiariť čistotou a bude pripravená na ďalšie použitie.

  • Ľavá predná zóna - výkon / priemer: 2300 / 3200 W / 210 mm
  • Ľavá zadná zóna - výkon / priemer: 2300 / 3200 W / 210 mm
  • Pravá predná zóna - výkon / priemer: 2300 / 3200 W / 210 mm
  • Pravá zadná zóna - výkon / priemer: 2300 / 3200 W / 210 mm

Funkcia Power Boost

Určite poznáte situácie, kedy sa ponáhľate s varením, no platňa sa pomaly rozohrieva. Indukčná varná doska  AEG je vybavená unikátnou funkciou Power Boost, vďaka ktorej bude varenie oveľa rýchlejšie. Táto skvelá funkcia zabezpečí super rýchly ohrev všetkých pokrmov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 78 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Indukčné

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG Mastery Pure IPE84531FB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené