AEG KME721000M

  • Zľava
  • Doprava zadarmo
  • Cashback 60 €

Typ ovládania: elektronické, Gril: Áno, Vnútorný objem: 46 L, Mikrovlnný výkon: 1000 W,


Cena s Cashbackom 60,00 € Platí do 30. 11. 2021
Ako získať cashback
509,00 €

Cena 569,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 616,00 € Zobraziť nápoveď

11,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra AEG KME721000M s elektronickým odtykovým ovládaním modernom prevedení, spája prednosti klasického a mikrovlnného ohrevu, takže predstavuje rýchlejšiu cestu k skvelým pokrmom. Rúra vám umožní variť, grilovať, zohrievať či rozmrazovať pokrmy, ponúka výkon porovnateľný s výrazne väčšími modelmi. objem tejto kompaktnej rúry je 46 litrov. Tento model vyniká predovšetkým mnoho skvelými funkciami napr: zabudované recepty, automatické hmotnostné programy. Pri otvorení dverí sa automaticky zapne osvetlenie a zastaví sa teplovzdušný ventilátor. Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča. Farba: antikorová s úpravou proti odtlačkom prstov

Vstavaná kompaktná rúra

Táto kompaktná rúra AEG KME721000M s mikrovlnným režimom, ktorá vám umožní variť, grilovať, zohrievať či rozmrazovať pokrmy, ponúka výkon porovnateľný s výrazne väčšími modelmi. Na prípravu širokej škály pokrmov vám teraz postačí jediný spotrebič. Vychutnajte si svoje obľúbené jedlá. Je len na vás, ktorý z programov si vyberiete. Objem tejto kompaktnej rúry je 46 litrov. 

Rýchlejšie grilovanie a pečenie s perfektnými výsledkami

Tento mimoriadne výkonný gril potrebuje menej času ako tradičné rúry a vždy precízne opečie vaše pokrmy tak, aby boli chrumkavé a zdobila ich zlatistá kôrka. Vychutnávajte si konzistenciu a chuť typické pre pomalé pečenie s rýchlosťou a výkonom mikrovlnnej rúry.

Prehľad pri varení

Veľký a prehľadný displej LCD s možnosťou využitia asistovaných receptových programov je zárukou skvelého gurmánskeho zážitku. Vďaka automatickému nastaveniu teploty a času pečenia máte prípravu širokej škály pokrmov absolútne pod kontrolou.

Chladiaci ventilátor

Chladiaci ventilátor sa spustí automaticky, keď sa zapne rúra. Chladí elektronické komponenty a externé časti rúry.. Chladí elektronické komponenty a externé časti rúry.

Antikorová s úprava proti odtlačkom prstov

Špeciálna vrstva na antikorovom povrchu zabraňuje vzniku odtlačkov prstov a nepekných mastných škvŕn. Spotrebič bude vždy vyzerať dokonale a reprezentatívne.

Rúra, na ktorej sa nepopálite

Vďaka špeciálnemu bezpečnému povrchu zostáva vonkajšia strana dvierok rúry relatívne chladná na dotyk, a preto je manipulácia s dvierkami za každých okolností bezpečná.

  • Dodávané príslušenstvo: 1 drôtená chrómovaná mriežka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 46 L
Mikrovlnný výkon 1000 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG KME721000M

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené