AEG KMR721000B

  • Zľava
  • Doprava zadarmo
  • Cashback 80 €

Celk.vnútor.kapacita rúry: 56 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2000 W, Typ čistenia: Žiadny, Teplovzdušná funkcia: Áno,


Cena s Cashbackom 80,00 € Platí do 30. 11. 2021
Ako získať cashback
679,00 €

Cena 759,00 €

Zľava 3 % z pôvodnej ceny: 780,00 € Zobraziť nápoveď

15,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra AEG KMR721000B s elektronickým odtykovým ovládaním v modernom prevedení, spája prednosti klasického a mikrovlnného ohrevu, takže predstavuje rýchlejšiu cestu k skvelým pokrmom. Rúra vám umožní variť, grilovať, zohrievať či rozmrazovať pokrmy, ponúka výkon porovnateľný s výrazne väčšími modelmi. Objem tejto kompaktnej rúry je 46 litrov. Vstavaná rúra AEG KMR721000B vyniká predovšetkým mnoho skvelými funkciami, napríklad zabudované recepty alebo automatické hmotnostné programy. Pri otvorení dverí sa automaticky zapne osvetlenie a zastaví sa teplovzdušný ventilátor. Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča.

Stopercentný výsledok za polovicu času

Pokrmy hotové za polovicu času, než si vyžaduje tradičná rúra. AEG KMR721000B je vstavaná kompaktná rúra CombiQuick spája prednosti klasického a mikrovlnného ohrevu, takže predstavuje rýchlejšiu cestu k skvelým pokrmom. Výkon tejto kompaktnej rúry je porovnateľný s výrazne väčšími modelmi, umožní vám variť, grilovať, ohrievať či rozmrazovať pokrmy. Objem rúry je 46 litrov. 

Inšpirujte sa receptovými programami 

Veľký a prehľadný displej LCD s možnosťou využitia asistovaných receptových programov je zárukou skvelého gurmánskeho zážitku. Vďaka automatickému nastaveniu teploty a času pečenia máte prípravu širokej škály pokrmov absolútne pod kontrolou.

Rovnomerné pečenie

Neodmysliteľnou súčasťou vstavanej rúry AEG  je veľký XL ventilátor, ktorý pri pečení zaručí rovnomerné rozptýlenie horúceho vzduchu v celom priestore, vďaka čomu sa tak zohreje oveľa rýchlejšie. Keďže Vám rúra umožňuje zníženie teploty až o 20 % ušetríte nielen váš čas, ale aj vaše náklady na energiu.

Rýchlejšie grilovanie a pečenie s perfektnými výsledkami

Tento mimoriadne výkonný gril potrebuje menej času ako tradičné rúry a vždy precízne opečie vaše pokrmy tak, aby boli chrumkavé a zdobila ich zlatistá kôrka. Pripravovať jedlo môžete na dvoch úrovniach súčasne. 

Rúra, na ktorej sa nepopálite

Vďaka špeciálnemu bezpečnému povrchu zostáva vonkajšia strana dvierok rúry relatívne chladná na dotyk, a preto je manipulácia s dvierkami za každých okolností bezpečná.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celk.vnútor.kapacita rúry 56 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2000 W
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG KMR721000B

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené