AEG ÖKOMix L8FBE48SI


Vstavaná práčka, Energetická trieda C, Kapacita 8 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 63 kWh na 100 cyklov, 15 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Hĺbka: 55,3 cm. Viac info


Cena 767,99 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 863,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 15,36 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 128,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná ÖKOMix L8FBE48SI je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. Práčka sa tiež môže pochváliť tichým a odolným Ökoinvertorovým motorom.

Praktický pomocník

Zabudovateľná  práčka AEG ÖKOMix L8FBE48SI zvládne na jeden prací cyklus vyprať 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Vďaka praktickým funkciám, ktorými je spotrebič vybavený máte možnosť vyprať bielizeň naozaj perfektne. ÖKOPower je program denného prania, ktorý vám poskytne všetko, čo potrebujete. Vyperte oblečenie iba za 59 minút so skvelými výsledkami a nižšou spotrebou energie. 

  • Pracie programy: zap/vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, OKOPower, Steam, odstredenie/vypustenie, plákanie (otáčky), protialergický, periny, 20Min 3Kg, šport, Denim, Wool/Silk
  • Funkcie: výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, predpranie, škvrny, extra plákanie, Soft Plus, Plus steam, posunutý štart, úspora času, štart/pauza

ÖkoMix

S vašimi obľúbenými kusmi sa musí zaobchádzať jemne, aby sa zaručila ich nadčasová kvalita bez ohľadu na to, ako často ich nosíte. Prvýkrát v histórii technológia ÖkoMix v práčkach AEG zaručuje, že každé vlákno bude starostlivo vyčistené aj pri krátkych cykloch. S ÖkoMix sa každý prvok pracieho prostriedku a aviváže zmieša s vodou, pričom sa úplne rozpustí a aktivuje ešte pred vstúpením do bubna. Je to vôbec prvá technológia pračiek, ktorá distribuuje prací prostriedok a aviváž úplne rovnomerne.

Technológia ProSense

Inovatívna technológia ProSense automaticky odváži každú dávku, aby poskytla cyklus na mieru. Senzory následne presne upravia časy prania, čím zabezpečia optimálnu starostlivosť o každý kus odevu. Vaša bielizeň bude po vybraní vždy žiariť čerstvosťou a novosťou, a navyše usporíte vodu a energiu.

Menej žehlenia

AEG L8FBE48SI práčka používa paru ako rýchly a jednoduchý spôsob na osvieženie pokrčeného oblečenia, aby bolo pripravené na nosenie. Krátke, jemné programy bezpečne odstránia pachy a znížia pokrčenie suchej bielizne. Alebo môžete ukončiť váš prací cyklus jemnou parou, aby si oblečenie nevyžadovalo žiadne alebo iba veľmi mierne žehlenie.

Kontrola vyváženosti bielizne

Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

Fuzzy Logic

Technológia Fuzzy Logic kontroluje priebeh pracieho programu. Pranie prebieha pomocou automatickej regulácie spotreby vody a energie. Tieto parametre sa nastavujú podľa množstva náplne v bubne práčky. Na vás ostáva iba nastavenie si programu podľa druhu tkaniny

Aqua-Control

Spotrebič je vybavený systémom, ktorý chráni vašu domácnosť pred poškodením vodou. Aqua-Control senzor zastaví unikajúcu vodu preto sa nemusíte obávať vytopenia domácnosti.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 55.3 cm
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energetickej účinnosti 2021 C
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov 63 kWh

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG ÖKOMix L8FBE48SI

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami