AEG ÖKOMix L8FBE48SI

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

Cena:
769,00 €

Pôvodná cena 910,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná ÖKOMix L8FBE48SI je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. AEG ÖKOMix L8FBE48SI je zaradený do energetickej triedy A+++ -40% čím je dosiahnutá maximálna možná energetická úspora pri praní. Práčka sa tiež môže pochváliť tichým a odolným Ökoinvertorovým motorom.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 15 %
Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Zabudovateľná  práčka AEG ÖKOMix L8FBE48SI zvládne na jeden prací cyklus vyprať 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Vďaka praktickým funkciám, ktorými je spotrebič vybavený máte možnosť vyprať bielizeň naozaj perfektne. ÖKOPower je program denného prania, ktorý vám poskytne všetko, čo potrebujete. Vyperte oblečenie iba za 59 minút so skvelými výsledkami a nižšou spotrebou energie. 

  • Pracie programy: zap/vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, OKOPower, Steam, odstredenie/vypustenie, plákanie (otáčky), protialergický, periny, 20Min 3Kg, šport, Denim, Wool/Silk
  • Funkcie: výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, predpranie, škvrny, extra plákanie, Soft Plus, Plus steam, posunutý štart, úspora času, štart/pauza

ÖkoMix

S vašimi obľúbenými kusmi sa musí zaobchádzať jemne, aby sa zaručila ich nadčasová kvalita bez ohľadu na to, ako často ich nosíte. Prvýkrát v histórii technológia ÖkoMix v práčkach AEG zaručuje, že každé vlákno bude starostlivo vyčistené aj pri krátkych cykloch. S ÖkoMix sa každý prvok pracieho prostriedku a aviváže zmieša s vodou, pričom sa úplne rozpustí a aktivuje ešte pred vstúpením do bubna. Je to vôbec prvá technológia pračiek, ktorá distribuuje prací prostriedok a aviváž úplne rovnomerne.

Technológia ProSense

Inovatívna technológia ProSense automaticky odváži každú dávku, aby poskytla cyklus na mieru. Senzory následne presne upravia časy prania, čím zabezpečia optimálnu starostlivosť o každý kus odevu. Vaša bielizeň bude po vybraní vždy žiariť čerstvosťou a novosťou, a navyše usporíte vodu a energiu.

Menej žehlenia

AEG L8FBE48SI práčka používa paru ako rýchly a jednoduchý spôsob na osvieženie pokrčeného oblečenia, aby bolo pripravené na nosenie. Krátke, jemné programy bezpečne odstránia pachy a znížia pokrčenie suchej bielizne. Alebo môžete ukončiť váš prací cyklus jemnou parou, aby si oblečenie nevyžadovalo žiadne alebo iba veľmi mierne žehlenie.

Kontrola vyváženosti bielizne

Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

Fuzzy Logic

Technológia Fuzzy Logic kontroluje priebeh pracieho programu. Pranie prebieha pomocou automatickej regulácie spotreby vody a energie. Tieto parametre sa nastavujú podľa množstva náplne v bubne práčky. Na vás ostáva iba nastavenie si programu podľa druhu tkaniny

Aqua-Control

Spotrebič je vybavený systémom, ktorý chráni vašu domácnosť pred poškodením vodou. Aqua-Control senzor zastaví unikajúcu vodu preto sa nemusíte obávať vytopenia domácnosti.

 

Pripojené súbory

Návod v slovenčine L8FBE48SISK (stiahnuť) [*.pdf, 2.3 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 55,3 cm
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 40%
Počet programov: 15
iOdložený štart: Áno
Ročná spotr.energ.pri praní: 117 kWh

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,6 cm
Výška: 81,9 cm
Hĺbka: 55,3 cm
Hmotnosť: 73,5 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 15
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 40%
Trieda účin.odstreď.: B
Ročná spotr.energ.pri praní: 117 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 10999 L

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 68 dB
Hlučnosť (pranie): 50 dB

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 914580403

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore