AEG SoftWater L9FEA69S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Dostupné vystavené kusy ihneď v 2 predajniach

Cena:
1 079,00 €

Pôvodná cena 1 321,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 21,58 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart práčka AEG SoftWater L9FEA69S s predným plnením s kapacitou bubna 9 kg v bielej farbe. Špeciálny motor ÖKOInvertor s vyšším výkonom umožní skrátenie pracieho cyklu. Ovládanie je prostredníctvom otočného voliča a TFT dotykového displeja s nehrdzavejúcim panelom. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1600 ot./min. Je vybavená modernou technológiou SoftWater, Fuzzy Logic, kontrolou vyvažovania náplne v bubne, odloženým štartom.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 18 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: A

Popis produktu

Výkonný motor

Voľne stojaca inteligentná práčka AEG SoftWater L9FEA69S je vybavená tichým a veľmi výkonným inventorovým motorom, ktorý vašu špinavú bielizeň vždy dokonale vyperie pri akomkoľvek zvolenom programe. Motor je spoľahlivý a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Vďaka bezkontaktnej inventorovej technológii sú znížené vibrácie, a tým aj samotné opotrebenie spotrebiča. 

Smart technológie

Praktická smart práčka splní vaše očakávania moderného spotrebiča, okrem toho, že účinne ošetrí vašu bielizeň pri nízkej spotrebe vody, energie a pracieho prostriedku umožňuje jej ovládanie, spustenie a kontrolovanie stavu pracieho cyklu pomocou pripojenia cez Wi-Fi nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. Môžete tiež prijímať oznámenia a monitorovať vašu inteligentnú práčku nech ste kdekoľvek. Stačí ak si stiahnete a nainštalujete aplikáciu "MY AEG" a môžete využívať výhody ovládania na diaľku.

Jemnejšia voda ohľaduplná k oblečeniu

Minerály, ktoré sa nachádzajú vo vode z vodovou obsahujú minerály, ktoré môžu byť pre tkaniny agesívne. Práčka AEG SoftWater L9FEA69S je vybavená technológiou na ich odstraňovanie. Systém filtrácie výmenou iónov optimalizuje vodu, ktorá vstupuje do bubna, tak aby pracie prostriedky a aviváže fungovali maximálne efektívne aj pri nízkych teplotách. Tkaniny tak zachová jemné na dotyk a žiarivé na pohľad.

Technológia ÖKOMix

S touto technológiu bude odteraz chránené každé vlákno. Pri praní v štandardnej práčke prenikne aviváž len k menej ako tretine vlákien. S technológiou ÖKOMix sa všetok prací prostriedok a aviváž najprv premiešajú s vodou, takže sa dôkladne rozpustia a kompletne aktivujú ešte predtým ako preniknú do bubna k bielizni. Ide o doteraz jedinú technológiu prania, ktorá sa zameriava na to, aby sa prací prostriedok a aviváž dostali rovnomerne ku všetkým vláknam a dôkladne ich vyčistili a ošetrili.

Technológia ProSteam

Práčky s technológiou ProSteam využívajú paru ako rýchly a jednoduchý prostriedok na osvieženie a  vyhladenie pokrčených odevov, aby boli po vypraní pripravené na nosenie. Krátke a jemné parné programy bezpečne odstraňujú pachy a znižujú pokrčenie suchých odevov, takže sa oveľa ľahšie žehlia. V niektorých prípadoch nemusíte žehliť vobec. Vďaka technológií možete každý prací cyklus ukončiť jemným parným ošetrením, a tým zredukovať pokrčenie bielizne.

Technológia ProSense®

Inovatívna technológia ProSense® automaticky odváži každú dávku, aby poskytla cyklus na mieru. Senzory následne presne upravia časy prania, čím zabezpečia optimálnu starostlivosť o každý kus odevu. Vaša bielizeň bude po vybraní vždy žiariť čerstvosťou a novosťou, a navyše usporíte vodu a energiu.

Vlastnosti

Voľne stojaca spredu inteligentná plnená práčka AEG L9FEA69S v bielej farbe sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Práčka je šetrná k hodvábnym a jemným tkaninám. Na jedno pranie vyperie až 9 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní dosahujú 1600 ot./min.

Pripojené súbory

IL_SK_2016465 [*.pdf, 28.79 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
Počet programov: 23
iMaximálna hĺbka: 66 cm
iTrieda energetickej účinnosti 2021: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 63 cm
iMaximálna hĺbka: 66 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 75 dB
Hluk pri odstreďovaní: 75 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 23
iOdložený štart: Nie
Doba cyklu: 204 min.

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 49 kWh

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 49 L
Celková spotreba: 0,33 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 10499 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: A

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ostatné

Kód produktu: 914550907

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore