AEG 8000 PowerCare LWR85165AC


Práčka so sušičkou, Energetická trieda D, Kapacita sušenia: 6 kg bielizne, 1600 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 307 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 51 kWh na 100 cyklov prania, 12 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 66 cm. Viac info


NAY Extra cena 1 079,00 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 100,00 €.

Cena 1 179,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 23,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Voľne stojaca práčka so sušičkou AEG 8000 PowerCare LWR85165AC má kapacitu bubna pre pranie 10 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Je vybavená technológiou PowerClean, SteamRefresh, SpecialCare Wash-to-Dry, automatickým dávkovaním pracieho prostriedku AutoDose, funkciou odložený štart a detská poistka. Ponúka 12 programov. Ponúka tiež možnosť ovládania na diaľku prostredníctvom aplikácie.

Technológia PowerClean

Funkcia PowerClean využíva technológiu predmiešania pracieho prostriedku s vodou, čím zaručuje lepšie výsledky prania už pri teplote 30 °C a za menej ako 1 hodinu. * Navyše dochádza k nastaveniu času sušenia podľa veľkosti náplne bielizne. Oblečenie je vysušené, ale nie presušené, čo umožní zachovať dokonalý vzhľad vášho oblečenia.

*Externý test programu PowerClean 59 min pri teplote 30 °C, náplň 5 kg bielizne – 100 % odstránenie 59 najbežnejších škvŕn v domácnosti.

Technológia SpecialCare Wash-to-Dry

Technológia SpecialCare Wash-to-Dry sa prispôsobí každému typu bielizne a zaistí šetrné, ale aj účinné pranie. Táto práčka s certifikátom Woolmark Blue sa postará aj o jemné materiály ako vlna a jemná bielizeň. Obnovuje tiež vodeodolnosť vášho outdoorového oblečenia.

Dávkovanie správneho množstva pracieho prostriedku

Systém AutoDose využíva senzory na presné nastavenie množstva pracieho prostriedku a aviváže. Automaticky dávkuje správne množstvo pracieho prostriedku pre každú dávku bielizne, čím znižuje spotrebu až o 60 %.* Chráni tak bielizeň pred opotrebovaním. Ušetríte tiež za pracie prášky a aviváže a zároveň predídete nepríjemným reakciám citlivej pokožky a pokožky alergikov.
*Interný test, množstvo pracieho prostriedku na 2 kg bielizne s AutoDose v porovnaní s priemernou manuálnou dávkou pracieho prostriedku.

Technológia SteamRefresh

SteamRefresh neutralizuje pachy* a redukuje pokrčenie odevov už za 25 minút. Pre ešte väčšiu sviežosť stačí skombinovať praciu arómu s jemnou parou medzi praniami.
* Externý test preukázal neutralizáciu zápachu z cigaretového dymu v cykle SteamRefresh.

Aplikácia My AEG

Praktická smart práčka so sušičkou splní vaše očakávania moderného spotrebiča. Okrem toho, že účinne ošetrí vašu bielizeň pri nízkej spotrebe vody, energie a pracieho prostriedku, umožňuje jej ovládanie pomocou Wi-Fi pripojenia prostredníctvom mobilnej aplikácie My AEG. Prispôsobte si pracie cykly a pošlite spotrebiču pokyny, aby sa prispôsobil vašim potrebám a zvykom.

  • Programy: Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna/ručné pranie, športová bielizeň, čistenie práčky, Quick 20 Wash&Dry 60, Power Clean, Hygiene, plákanie, odstredenie/vypustenie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Maximálna hĺbka 66 cm
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia AEG 8000 PowerCare LWR85165AC

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Renáta

12. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • nič

krásny dizajn, kvalitné prevedenie, sme spokojní