AEG MSB2547D-M Mastery

Zobraziť


Typ ovládania: elektronické, Gril: Áno, Vnútorný objem: 23 L, Mikrovlnný výkon: 900 W,


Cena 299,00 €

Zľava 15 % z pôvodnej ceny: 353,00 € Zobraziť nápoveď

5,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná mikrovlná rúra AEG MSB2547D-M ponúka okrem klasického mikrovlnného ohrevu ponúka aj funkciu grilu. Výkon mikrovĺn je 900 W a výkon grilu 1000 W. Vybrať si môžete z 8 úrovní ohrevu. Prednosťou rúry sú okrem skvelých varných programov aj automatické rozmrazovacie programy s meraním hmotnosti. Je vybavená LED digitálnym displejom, ktorý vás informuje o priebehu varenia. Samozrejmosťou je vnútorné osvetlenie.

Plne zabudovateľná mikrovlnná rúra

Bez ohľadu na veľkosť, tvar alebo vlastnosti vášho priestoru môžete túto mikrovlnnú rúru AEG MSB2547D-M inštalovať vo väčšine kuchynských konfigurácií, čím zabezpečíte jasné línie a pohodlnú prípravu jedla. Je jednou z najrýchlejšie inštalovaných rúr na trhu, či ide o problematické umiestnenie alebo úzky povrch.

Dokonalá príprava

Servírujte chutné jedlá v priebehu okamihu s touto mikrovlnnou rúrou s dvojitou funkciou – s funkciou grilu pre profesionálne dokončenie pokrmov. Vylepšuje chuť aj textúru, záverečné dotvorenie pokrmu jedným stlačením tlačidla – od chrumkavej slaninky po zlatistú syrovú kôrku. Výkon mikrovlnnej rúry: 900 W a Výkon grilu: 1000 W.

Automatické rozmrazovacie programy.

Odteraz žiadne zbytočné čakanie na rozmrazenie potravín. Mikrovlnná rúra AEG ponúka automatické rozmrazovacie programy, vďaka ktorým budú potraviny rozmrazené vo veľmi krátkom čase. Program si sám zvolí optimálny výkon podľa hmotnosti vloženej suroviny. Okrem toho máte vždy záruku, že jedlo je dokonale rozmrazené a pripravené a ďalšie spracovanie. Využite ušetrený čas a venujte sa obľúbeným činnostiam. Pripravujte chutné jedná rýchlo a jednoducho.

Jednoduché ovládanie

Mikrovlnná rúra má ovládací panel s intuitívnym dotykovým ovládaním, ktoré má jednoduchý, ľahko utierateľný povrch. Panel citlivý na dotyk vám tiež umožní zmeniť funkcie a časovanie v priebehu sekúnd.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 23 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia AEG MSB2547D-M Mastery

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Milan

27. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené