AEG Mastery RCB646E3MB

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Vystavené kusy v 1 predajni

Cena:
889,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 17,78 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička AEG RCB646E3MB v nerezovom prevedení s technológiou MuliFlow zabezpečuje jednotné prúdenie vzduchu v celej chladničke a chráni potraviny pred náhlimi zmenami teploty alebo vlhkosti a zabezpečí ich dlhodobú čerstvosť. TwinTech No Frost automaticky rozmrazuje mrazničku. Dva termostaty umožňujú oddelené ovládanie mrazničky aj chladničky. Chladiaca časť má objem 344 l z toho 24 l má zásuvka s nulovou zónou. Ponúka LED postranné osvetlenie 4 sklenené poličky, dverové poličky a 2 zásuvky pre skladovanie ovocia a zeleniny a mäsa v optimálnych podmienkach. Mraziaca časť, umiestnená dole má 137 l a jej vnútornú výbavu tvoria 2 zásuvky. Mraziaca kapacita dosahuje 9 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 24 hodín. Kombinovaná chladnička AEG RCB646E3MB má hlučnosť 43 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

LG GBB569NSAFB LG GBB569NSAFB

Zadajte kód a získajte zľavu! Zľavové kódy nájdete TU.
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 280 € na vybrané spotrebiče LG
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Kombinovaná smart chladnička LG GBB569NSAFB vo farbe Noble Steel. LG Smart ThinQ + Wi-Fi umožňuje jej ovládanie pomocou mobilného zariadenia na diaľku. Total No Frost chladnička má čistý objem 451 l. Chladiaca časť je umiestnená navrchu a jej objem je 329 litrov. Ponúka funkciu expresného chladenia, Eco Friendly režim aj alarm otvorených dverí. Vnútornú výbavu tvorí LED osvetlenie, 1 + 1 (sklopná) police z tvrdeného skla, zásuvka FreshZone a Fresh Balancer, 4 dverové poličky a držiak na vajíčka. Mraziaca časť má objem 133 l a jej výbavu tvoria 3 priehľadné zásuvky a 2 police. Nachádaza sa v nej aj výrobník ľadu. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 15 hodín. Kombinovaná inteligentná chladnička LG GBB569NSAFBs rozšíreným prúdením vzduchu Multi Air Flow má antibakteriálne dverové tesnenie. Door cooling rýchlejšie obnovuje teplotu a znižuje teplotné rozdiely v chladničke.

Základné parametre

  • Šírka: 70,5 cm
  • Výška: 185 cm
  • Dvojokruhový NoFrost: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kombinovaná chladnička MultiSpace

Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB646E3MB série 8000 ponúka vďaka MultiSpace väčšiu skladovaciu kapacitu ako štandardné chladničky. Má začlenený dodatočný úložný priestor v hornej časti chladničky s nastaviteľný interiérom. Skladovací priestor naviac je dostupný aj vďaka extra výške spotrebiča. Predstavuje tak široko využiteľný spôsob skladovania potravín. Môžete tak do nej uložiť viac četstvých potravín s otpimálnym využitím priestoru. Potraviny budete mať tak efektívne uložené a budete ich mať vždy na dosah.

Technológia MultiFlow

Technológia MultiFlow od AEG zachová konštantný prúd vzuchu vo vašej chladničke a mrazničke aby bola zaručená stabilná teplota v celom vnútornom priestore. Každá polička je vychladená rovnomerne zhora nadol. Zamedzuje sa tak aj tvorba baktérií a zároveň si vaše potraviny zachovajú čerstvosť.

Technológia TwinTech

Technológia TwinTech zaručuje v chladničke optimálnu úroveň vlhkosti a teploty. Potraviny si uchovajú čerstvú chuť a štruktúru omnoho dlhšie vďaka nezávislým vzduchovým chladiacim systémom chladničky a beznámrazovej mrazničky.

Kompletné ovládanie jedným dotykom

Štíhle, intuitívne a univerzálne ovládacie prvky vám umožnia jednoduché nastavenie vnútorného prostredia, aby o vaše potraviny bolo vždy najlepšie postarané. Chladnička má elektronické ovládanie teploty s vonkajším LCD displejom.

Chladiaca zóna

Chladiaca časť s automatickým odmrazovaním disponuje vnútorným objemom 344 l disponuje 4 sklenenými policami a dverovými priehradkami. Na odkladanie ovocia a zeleniny je chladiaca časť vybavená  zásuvkou. Ďalšia vysúvacia zásuvka s priehľadnou čelnou stranou 0°C zóna má  24 l, je vyrobená z priehľadného plastu, uskladní čerstvé potraviny v optimálnych podmienkach. Uskladnené ryby a mäso zostanú vďaka funkcii maximálne výživné a čerstvé. LED osvetlenie je veľmi úsporné a zaručí dokonalý prehľad o uložených potravinách.

Mraziaca zóna

Spodná časť kombinovanej chladničky s automatickým odmrazovaním disponuje mraziacou zónou s objemom 137 l. Výbavu tvoria 2 priehľadné plastové zásuvky, 1 sklenená polička.  Mraziaca kapacita dosahuje 9 kg/24 hod. Skladovací čas pri výpadku elektrickej energie je maximálne 24 hodín.

Pripojené súbory

IL_SK_2064493 [*.pdf, 30.91 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 70 cm
Výška: 192 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 70 cm
Výška: 192 cm
Hĺbka: 71,2 cm
Hmotnosť: 88,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Displej na dvierkach: Áno

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 137 L
Mraziaci výkon: 9 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 461 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 344 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 287 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 24 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ostatné

Kód produktu: 925993287

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore