AEG SKE818E9ZC

  • Doprava zadarmo
  • Cashback 120 €

Výška: 176.9 cm, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Celkový čistý objem: 276 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena s Cashbackom 120,00 € Platí do 30. 11. 2021
Ako získať cashback
809,00 €

Cena 929,00 €

18,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička AEG SKE818E9ZC. Celkový vnútorný objem chladiaceho priestoru je 276 l z toho chladiaca časť má 200 l a nulová zóna 75 l . Ovláda sa pomocou dotykového ovládacieho panela. Stabilnú teplotu v chladiacom priestore zaručuje MultiFlow systém. Samozrejmosťou je automatické odmrazovanie chladiaceho priestoru či zvukový a optický varovný signál pri otvorených dverách. Súčasťou interiéru je aj LED osvetlenie, ktoré rovnomerne osvetlí priestor chladiacej časti.

Vstavaná chladnička AEG SKE818E9ZC

Vaše potraviny budú odteraz oveľa dlhšie čerstvé a ich kvalita bude zachovanú po dlhší čas. Chladnička AEG SKE818E9ZCC ponúka dostatočne veľký objem pre uskladnenie vašich potravín. Vďaka dostatočne veľkej kapacite, môžete bezpečne uskladniť všetky vaše potraviny i hotové jedlá. Interiér spotrebiča je prispôsobený pre maximálne pohodlné a prehľadné skladovanie potravín. Priestor s nulovou teplotou vám umožní aby bola každá potravina v top stave pomocou vychladenia potravín v jedinečných podmienkach. Čistá kapacita nulovej zóny: 75 l a čistý objem chladiaceho priestoru: 200 l. 

  • Poličky chladničky: 3 plnej šírky + 1 flexibilná, sklenené plnej šírky s prednou a zadnou lištou

Ovládajte všetky nastavenia 

Vstavaná chladnička vás prekvapí svojím moderným vyhotovením. Ukazovateľ teploty s pokrokovými dotykovými ovládacími prvkami vám umožňuje prevziať úplnú kontrolu nad skladovacími podmienkami potravín. Ovládacie prvky sú také citlivé, že je možné ich presne nastaviť aj jemným dotykom prsta. Displej odovzdáva údaje o aktuálnej teplote a vybratých funkciách.

Jasné a rovnomerné osvetlenie 

Osvetlenie LED predstavuje špičkovú osvetľovaciu technológiu, čo je dôvod, prečo ho spoločnosť AEG-Electrolux integrovala do tejto chladničky. Vnútorné osvetlenie LED poskytuje jasnejšie svetlo, ktoré rovnomerne osvetľuje celý priestor. Navyše je technológia LED menšia a energeticky úspornejšia. 

MultiFlow a CleanAir

MultiFlow chráni kvalitu potravín zachovaním stabilnej teploty a vlhkosti v celej chladničke. Množstvo vzduchových kanálikov umožňuje aktívnu cirkuláciu studeného vzduchu, ktorý sa dostane do každého kúta. Filter CleanAir Vďaka špeciálnej uhlíkovej štruktúre absorbuje zápachy v chladničke. Zabraňuje im ovplyvniť prirodzenú chuť a vôňu vašich potravín.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 176.9 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 276 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG SKE818E9ZC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené