AEG TR818A4C AbsoluteCare


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 8 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení, Maximálna hĺbka: 66,3 cm. Viac info


Cena 599,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 629,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Sušička bielizne AEG TR818A4C AbsoluteCare v bielej farbe s čiernými dvierkami a kapacitou pre 8 kg bielizne. Zaradená je do úspornej energetickej triedy A+++. K dispozícií má 10 programov. Disponuje AbsoluteCare, SensiDry, funkciou MixDry, program Hygiene, PreciseDry a LED displejom. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 67 dB.

AEG TR818A4C AbsoluteCare

Sušička bielizne AEG TR818A4C AbsoluteCare s technológiou tepelného čerpadla vám prinesie do života komfort. Uľahčí vám sušenie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny. Sušička AEG vysuší na jedno použitie až 8 kg bielizne. Vhodná je pre veľké rodiny, ktoré potrebujú vysušiť veľké dávky bielizne. Vybavená je praktickými technológiami a funkciami, ktoré určite využijete pri každodennom používaní.

AbsoluteCare®- nulové zrážanie**

AbsoluteCare® používa technológiu tepelného čerpadla spolu s precíznymi pohybmi bubna a teplotami na bezpečné vysušenie jemného oblečenia. Vlna sa nezráža a hodváb nestráca svoj tvar. Technológia AbsoluteCare obnovuje vodeodolnosť outdoorového oblečenia. Výnimočná starostlivosť  získala certifikát Woolmark Blue.
**V porovnaní s bežným sušením na vzduchu.

MixDry

Technológia MixDry sa postará o rovnomerné vysušenie syntetických aj bavlnených odevov bez nadmerného alebo nedostatočného sušenia. Nie je potrebné triedenie. Technológia tepelného čerpadla sa postará o to, aby bola bielizeň vystavená presnému množstvu tepla, čím sa znižuje spotreba energie.

Program Hygiene odstraňuje viac ako 99,9% baktérií a vírusov

Program Hygiene certifikovaný spoločnosťou Swissatest suší pri teplote 60°C a pri tom dezinfikuje, odstraňuje 99,9% baktérií a vírusov. Teraz môžete sušiť aj prikrývky, vankúše a oblečenie s plnou dôverou.

PreciseDry šetrí čas a energiu

Snímače vlhkosti PreciseDry pomáhajú šetriť čas a energiu. Automaticky prispôsobí spotrebu energie a nastavenia podľa veľkosti náplne. Vďaka tomu poskytne tú správnnu starostlivosť každému kúsku oblečenia, aby si dlhšie zachovalo pôvodný vzhľad.

Sušička SensiDry® suší oblečenie rovnomerne

SensiDry® používa precízne snímače, ktoré sa postarajú o rovnomerné vysušenie oblečenia pri nízkych teplotách, sušenie však netrvá dlhšie. Šetrné sušenie ideálnou teplotou, aby oblečenie vydržalo dlhšie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 66.3 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 66.3 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie AEG TR818A4C AbsoluteCare

100% Kvalita
Vynikajúca

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Gábor

27. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Ceny, kvalita
  • Zatial nic

Zatial spokojny


Martin

14. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaRobert

24. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca