Aeno

O značke AENO

Vytvorte budúcnosť s AENO – novou značkou smart domácich zariadení v čistom, minimalistickom dizajne. Poslaním značky je sprístupniť inteligentné technológie, prevziať každodennú rutinu a znížiť zaťaženie domácimi prácami. To umožňuje naplnenie života, viac času pre rodinu a priateľov, seba-rozvoj a kreativitu. 

Vďaka inteligentným domácim spotrebičom AENO budete tráviť menej času domácimi prácami a ostane vám viac času na veci, ktoré robíte radi. Výrobky sú navrhnuté a vyrobené s využitím pokročilých technológií v najmodernejšom výrobnom závode.

Kľúčové hodnoty značky:

  • Inovácie v každom produkte. Pri vývoji produktov sú využívané najlepšie dostupné technológie vo všetkých kategóriách.
  • Jednoduchosť používania a funkcie najviac požadované spotrebiteľmi. Všetky zariadenia sú intuitívne na používanie.
  • Ekologickosť pri výbere baliacich materiálov bez použitia plastu.
  • Spoľahlivosť je základnou hodnotou. Značka na svoje výrobky poskytuje 2-ročnú záruku.
  • Čestnosť v cene, pretože spotrebiteľ by nemal priplácať za značku.

Domácnosť Domácnosť

Zredukujte čas venovaný domácim prácam na minimum. So smart technológiami to bude jednoduché. Vyložte si nohy a oddychujte – robotický vysávač uprace za vás! S tyčovými vysávačmi s praktickými nástavcami zas ľahko a rýchlo vyčistíte každý kúsok bytu. Parné mopy hravo zničia až 99% baktérií, plesní a škodlivých mikroorganizmov v priebehu pár sekúnd. Vďaka antigravitačnej technológii a rôznym nástavcom vyčistia rôzne typy povrchov – podlahy, steny, stropy, ale tiež sklo, či oblečenie. Ručný naparovač odevov zabezpečí rýchle a bezpečné naparovanie oblečenia. Odstráni všetky záhyby a zároveň zničí baktérie aj pach. Vďaka kompaktnej veľkosti bude skvelým doplnkom aj na cesty!

Kuchyňa Kuchyňa

Príprava chutného jedla nebola nikdy jednoduchšia! Skúšali ste už mixér a polievkovar v jednom? Stačí do neho vložiť prísady, vybrať vhodný program a počkať. Za chvíľu bude hotová polievka, kaša či orieškové mlieko. Využiť môžete aj časovač s odloženým štartom. Máte chuť na niečo pečené? Zvoľte elektrickú rúru či gril s nepriľnavým povrchom. Ak chcete vyskúšať niečo nové a preferujete jedlo extra šťavnaté, skúste pripraviť jedlo so sous vide. Nezjedené jedlo a potraviny odložte na neskôr a predĺžte ich čerstvosť s vákuovačkou. K základnej výbave kuchyne samozrejme patrí rýchlovarná kanvica. Vďaka dvojitým stenám a technológii Strix® sa nemusíte báť popálenia – vonkajšia stena ostáva príjemná na dotyk.

Čističky vzduchu Čističky vzduchu

Zhlboka sa nadýchnite. Krásne svieži vzduch môže byť aj u vás doma. Vyčistite svoj domov od  škodlivých mikroorganizmov, alergénov a nepríjemných pachov. HEPA filter zachytí až 99% častíc vrátane baktérií a alergénov. Uhlíkový filter odstráni formaldehyd, tabakový dym, smog a nepríjemné pachy v miestnosti. Čistička si poradí aj so zvieracími chlpmi či prachom. Zabudovaná UV lampa a ionizácia sa postarajú o čistý a bezpečný vzduch na dýchanie. Vďaka tichému nočnému režimu si užijete svieži vzduch aj počas spánku.

 

Sonické zubné kefky Sonické zubné kefky

Získajte krásny a zdravý úsmev. Sonické zubné kefky vaše zuby dokonale vyčistia. Odstránia mnohonásobne viac zubného povlaku ako bežná zubná kefka bez poškodenia ďasien. Vybrať si môžete z niekoľkých režimov čistenia. Kefka vydrží nabitá až 40 dní aj pri každodennom používaní, kľudne ju teda zoberte so sebou aj na dlhšiu dovolenku. O vaše zuby sa postarajú vlákna prémiovej kvality pre zubné kefky  DuPont™ Tynex®. Keď modré štetiny vyblednú na bielo - vymeňte hlavicu zubnej kefky.

 

Prémiové eko smart ohrievače Prémiové eko smart ohrievače

Ostaňte v teplúčku. Ohrievač má infračervené a konvekčné vykurovanie, vďaka čomu usporíte až 50% energií v porovnaní so všetkými klasickými ohrievačmi. Vďaka nenápadnému minimalistickému dizajnu sa hodí do každého interiéru. Ohrievač je vyrobený z prémiových materiálov. Telo je vyrobené so smaltovaného tvrdeného skla a jeho je len 11mm. Nainštalovať ho môžete na zem, na stenu, ale aj na strop, horizontálne aj vertikálne. Jednoducho vykúrite miestnosť s veľkosťou do 30m2 – bez fúkania či vysušenia vzduchu a bez spaľovania kyslíka.

 

Banner A Príslušenstvo

K vašim obľúbených produktom AENO máme vždy dostupné príslušenstvo. Od filtrov do čističiek vzduchu, náhradných hlavíc pre sonické kefky, náhradných mopov až po kefy do robotického vysávača.