Ajax Button 10314 black tiesňové tlačidlo


Tiesňové tlačidlo, Oblasť využitia: zabezpečenie, Detekcia: vlámania, Technológia smart ovládania: 868Mhz, Použitie: interný, Napájanie: Batérie. Viac info


Cena 40,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,82 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Ajax Button 10314 v čiernej farbe je bezdrôtové tiesňové tlačidlo s ochranou proti náhodnej aktivácii. Tlačidlo je určené pre vyhlásenie poplachu v prípade núdze. Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1300 m. K dispozícii je autentizácia pre ochranu proti narušeniu a šifrovaná komunikácia s plávajúcim kódom. Jednoduché pridanie do systému je zaistené stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu.

 

Vyhlásenie poplachu v prípade núdze

Ajax Button je bezdrôtové tiesňové tlačidlo s ochranou proti náhodnej aktivácii. Tlačidlo je určené pre vyhlásenie poplachu v prípade núdze. Potvrdenie vykonanie príkazu prebieha pomocou zeleného alebo červeného LED indikátora.Technológia Jewellery

Bezdrôtová technológia Jewellery umožňuje komunikáciu s Ajax Hubom až na vzdialenosť 1 300 m v otvorenom priestore alebo cez niekoľko podlaží výškovej budovy.

Ochrana proti zlyhaniu a sabotáži

K dispozícii je autentizácia pre ochranu proti narušeniu a šifrovaná komunikácia s plávajúcim kódom. Jednoduché pridanie do systému je zaistené stlačením jediného tlačidla a načítaním QR kódu. Z predinštalovanej batérie je tlačidlo napájané až po dobu 5 rokov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia vlámania
Typ SMART produktu zabezpečovací systém
Oblasť využitia zabezpečenie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ajax Button 10314 black tiesňové tlačidlo

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami