AL-KO GTE 350, Elekt. Vyžínač

  • Zľava

Strunová kosačka, Typ kosačky: Elektrická, Výkon: 0,35 kW. Viac info


Cena 47,90 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 49,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,96 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný elektrický vyžínač AL-KO GTE 350 je skvelý pomocník do každej záhrady. K dispozícii má teleskopickú hliníkovú tyč, vďaka ktorej je jednoduchšia manipulácia s nástrojom. Nastaviteľnú rukoväť si nastavujete podľa vlastných potrieb. Dosiahnutý výkon je 350 W a napájanie je 230 V. Šírka záberu dosahuje 25 cm. Vyžínač je vybavený nylonovou dvojitou strunou. Hmotnosť nástroja je 2,3 kg.

Výkonný elektrický vyžínač AL-KO GTE 350 sa stane vaším nenahraditeľným pomocníkom pri úprave vašej záhrady. S týmto nástrojom jednoducho a pohodlne pokosíte menšie trávnaté plochy a tiež sa bez problémov dostanete na zle dostupné miesta, ktoré nie sú prístupné väčším kosačkám.

Tento model je vybavený teleskopickou hliníkovou tyčou. Vďaka tomu, že si ju môžete nastavovať podľa svojich potrieb máte uľahčenú prácu a výsledky kosenia budú optimálne. Aby nedošlo pri kosení k poškodeniu rastlín, má vyžínač k dispozícii ochrannú obruč a koliesko, ktoré zabraňuje tomu aby sa nástroj dostal do kontaktu s rastlinou. Preto môžete kosiť bez obáv aj blízko stien, múrov alebo pod krovím. Vaše rastliny budú v bezpečí a váš trávnik dokonale pokosený. Okrem ochrany rastlín je vďaka obruči chránený aj samotný vyžínač, pretože sa pri kosení nedotkne priamo stien a múrov.

Rukoväť nástroja je nastaviteľná preto si ju jednoducho nastavíte tak ako potrebujete a vyžínač preto môže používať viac ľudí, ktorí si ho nastavia ako im to vyhovuje.

Výkon elektromotora je 350 W, napájanie je 230 V. Šírka záberu dosahuje 25 cm čo je dostačujúce na pohodlné pokosenie menších plôch. Rezná struna je nylonová dvojitá struna a nastavuje sa Tipp automatikou. Celková hmotnosť nástroja je len 2,3 kg, čo je výhodné na ľahké a pohodlné prenášanie, takže ho môžete využiť aj na víkendovej záhradke, ale aj pri úprave okolia vášho domu.

  • Šírka záberu: 25 cm
  • Rezná struna: nylonová dvojitá struna
  • Nastavenie struny: Tipp automatika

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výkon 0.35 kW
Príkon 350 W
Typ kosačky Elektrická
Výkon 0.35 kW
Teleskopická rukoväť Áno
Nastavenie uhla kosiacej hlavy Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AL-KO GTE 350, Elekt. Vyžínač

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami