Amica SO 44 AB


Priestorový digestor, Maximálny výkon odsávania: 652 m3, Maximálna hlučnosť: 62 dB, Trieda energetickej účinnosti: B, Celková spotreba: 65,8 kWh, Počet rýchlostí: 4, Materiál: oceľ, Výška: 105 cm, Šírka: 42 cm, Hĺbka: 42 cm. Viac info


Cena 378,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Priestorový digestor Amica SO 44 AB v čiernej farbe je zaradený do energetickej triedy B. Umiestniť ho je možné na strop nad voľne stojace varné plochy. Jeho prevádzka je možná iba recirkulačnom režime s použitím vhodného uhlíkového filtra. Ponúka 4 rýchlosti nastavenia odsávania. Maximálny výkon odsávania dosahuje 652 m³/hod. Ovládanie je tlačidlové, led displej a časovač. Pracovnú plochu pod digestorom Amica SO 44 AB sprehľadňuje LED osvetlenie.

 

 

Štýlový ostrovčekový odsávač pár

Priestorový digestor Amica SO 44 AB prináša do vašej kuchyne nadčasový a elegantný dizajn. Navyše zbaví kuchyňu nepríjemných výparov a pachov. S týmto odsávačom pár doladíte vašu kuchyňu do dokonalého dizajnu. Je možné ho umiestniť kdekoľvek potrebujete v celom priestore kuchyne nad varnú plochu. Zavesený je na oceľových lanách.

Výkon digestora

Výkon digestora Amica SO 44 AB by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 4 stupne výkonu,  ktoré si nastavíte pomocou elektronického ovládacieho panelu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 652 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 62 dB. Odsávanie prebieha cez tukové filtre v režime recirkulácie. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Recirkulácia

Prevádzka digestora je za pomoci vhodného uhlíkového filtra. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Amica FWK 300. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chránia odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytávajú mastnotu vznikajúcu pri varení. 

Osvetlenie

Prehľad o dianí na varnej doske je zaistený kvalitným osvetlením. Osvetlenie je zabezpečené pomocou LED diód s bielym svetlom. Kvalitné svetlo osvetľuje varnú plochu perfektne a tak máte prehľad o tom, čo sa deje vo varných nádobách a máte možnosť pripravované jedlo skontrolovať. 

Časovač - automatické vypnutie

Priestorový digestor s elektronickým displejom je vybavený časovačom s možnosťou nastavenia vypnutia digestora v rozsahu od 10 do 60 minút (nastavenie po 10 minútach). Spustenie vypínača je signalizované blikaním diódy alebo číslicou danej rýchlosti na displeji. Komfortná funkcia, ktorá umožňuje bezobslužný odvod zostávajúcich pachov a pár.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 62 dB
Trieda energ.účinnosti B
Maximálny výkon odsávania 652 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica SO 44 AB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami