Amica VM 3044 Bagio

  • Zľava

Podlahový vysávač, Objem vrecka/nádoby: 1,5 l, Sací výkon: 900 W, Maximálna hlučnosť: 79 dB, Regulácia výkonu, Operačný rádius: 8 m, Umývateľný filter, Materiál rúrky: kov, Hmotnosť: 6,4 kg. Viac info


Cena 86,99 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 88,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,74 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

S kompaktným podlahovým vysávačom Amica VM 3044 Bagio sa pre vás stane upratovanie hračkou. Vysávač ponúka silný motor s príkonom 900 W. Bezvreckový vysávač funguje tak, že prach a nečistoty sa ukladajú do špeciálneho zásobníka, ten má objem až 1,5 litre a veľmi ľahko sa vyberá a vyprázdňuje. Akčný rádius 8 m zabezpečí, že nebudete musieť neustále prepájať napájací kábel do najbližšej zásuvky. Súčasťou balenia je univerzálna hubica na koberce a tvrdé podlahy, hubica na parkety, hubica na čalúnenie, štrbinová / prachová hubica.

Amica VM 3044 Bagio

  • Príkon: 900W
  • Objem nádoby na prach: 1,5 litra
  • Regulácia výkonu
  • Akčný rádius: 8 metrov
  • EPA filter 12
  • Hlučnosť: 79 dB
  • Farba: červená
  • Príslušenstvo: Univerzálna hubica na koberce a tvrdé podlahy, hubica na parkety, hubica na čalúnenie, štrbinová / prachová hubica

Skvelý pomocník

O všetok prach aj tie najodolnejšie nečistoty sa postará vysávač Amica VM 3044 Bagio vďaka svojmu silnému motoru s príkonom 900 W. V priebehu niekoľkých málo minút pomôže odstrániť prach a ďalšie nečistoty tak, že vás to stojí len minimálne úsilie. Hladina hluku tohto pomocníka je 79 dB. Akčný rádius vysávača je 8 metrov a tak ľahko dosiahnete do všetkých potrebných miest v domácnosti.

Zberná nádoba

Bezvreckový vysávač Amica VM 3044 Bagio zaistí efektívne vysávanie s dokonale hygienickým vyprázdňovaním. Prach a nečistoty ukladajú do špeciálnej nádoby na to určenej. Tá má objem 1,5 litra a veľmi ľahko a jednoducho sa vyberá a vyprázdňuje.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba červená
Hmotnosť 6.4 Kg
Maximálna hlučnosť 79 dB
Maximálny príkon 900 W
Operačný rádius 8 m
Indikátor plného vrecka/nádoby Nie
Objem vrecka/nádoby 1.5 L
Regulácia výkonu Áno
Umývateľný filter Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica VM 3044 Bagio

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami