Amica VT 862 AR


Jednodverová chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 95 l, Výparník, Objem výparníka: 13 l, Ročná spot. energie: 133 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Šírka: 55 cm, Výška: 86 cm. Viac info


Cena 318,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,38 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Jednodverová chladnička Amica VT 862 AR v dizajnovom červenom retro prevedení, s čistým objemom 106 l. Chladiaca časť s automatickým odmrazovaním v objeme 95 litrov je vybavená 2 sklenenými poličkami z bezpečnostného skla, 1 plastovej zásuvky na ovocie a zeleninu, 3 dverové priehradky a LED osvetlenia. V hornej časti sa nachádza výparník pre krátkodobé uchovávanie mrazených potravín v objeme 13 litrov. Jeho mraziaca kapacita je 2 kg / 24 h. a akumulačná doba pri výpadku prúdu 11 hodín. Termostat jednodverovej chladničky Amica VT 862 AR sa ovláda mechanicky. Hlučnosť 37 dB.

Retro vzhľad

Vďaka dostatočne veľkému objemu jednodverovej chladničky Amica VT 862 AR a jej šikovnému vnútornému usporiadaniu môžete do nej bez problémov uložiť nákup pre menšiu rodinu alebo kanceláriu. Jej elegantný retro dizajn v červenej farbe so strieborným madlom dokonale ladí takmer do každej modernej kuchyne. 

Vnútorné usporiadanie

Jednodverová chladnička má kapacitu 95 l. Vnútorné vybavenie chladničky tvoria 2 poličky vyrobené z tvrdeného bezpečnostného skla, plastová zásuvka na zeleninu a ovocie, 3 dverové poličky, ktoré umožnia prakticky a prehľadne usporiadať drobné potraviny. Vo vrchnej časti je umiestnený výparník v objeme 13 litrov, v ktorom môžete pohodlne skladovať mrazené potraviny. Jeho mraziaca kapacita je 2 kg / 24 hodín a vaše potraviny udrží pri prípadnom výpadku prúdu čerstvé až 11 hodín.Vnútorný priestor s LED osvetlením je oveľa jasnejší a belší než tradičné osvetlenie žiarovkou. Chladiaca časť sa odmrazuje automaticky. Termostat je ovládaný mechanicky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 86 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 106 L
Ročná spotreba energie 133 kWh
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica VT 862 AR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami