Aqara Smart Starter Kit

Cena:
189,00 €

Pôvodná cena 219,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,78 €

POPIS PRODUKTU

So sadou Aqara Smart Starter Kit je inteligentná domácnosť dostupnejšia ako kedykoľvek predtým. Sada obsahuje inteligentné senzory, zásuvku, LED žiarovku, bezdrôtový vypínač a Aqara Hub, ktorý slúži ako riadiace centrum celej Smart domácnosti. Zariadenia sa k hubu pripájajú prostredníctvom Zigbee protokolu, ktorý pracuje nezávisle od vašej domácej Wi-Fi siete, čo zaručí stabilné spojenie aj pri nestabilite alebo výpadku vášho domáceho pripojenia. Tento systém umožňuje pripojenie až 32 aktívnych smart zariadení na 1 hub. Sada je kompatibilná s aplikáciami Aqara Home, Apple HomeKit a Mi Home, pomocou ktorých môžete pohodlne ovládať a kontrolovať vaše zariadenia odkiaľkolvek.

Zobraziť celý popis

 • Akcia
 • Doprava zadarmo
 • Zľava 14 %
Popis produktu

Jednoduchá inštalácia

Aqara Hub je riadiaca jednotka podporujúca Zigbee protokol, ktorá umožňuje pripojiť takéto zariadenia do aplikácie Domácnosť pre Apple HomeKit. S Aqara Hub-om môžete prostredníctvom Vašich iOS zariadení ovládať spínacie zásuvky, RGB svetlá, monitorovať teplotu, vlhkosť a atmosferický tlak, zistiť ľudský pohyb a únik vody.

Vďaka aplikácii Aqara Home a jej jednoduchým prostredím môžete svoju inteligentnú domácnosť zriadiť okamžiteInštaláciu zvládnete v troch jednoduchých krokoch: Inštalácia aplikácie, zapojenie Aqara Hub do el. zásuvky a spárovanie s aplikáciou jedným kliknutím. Všetky zariadenia zo sady Aqara Smart Starter Kit sa k hubu pripoja automaticky, nie je potrebná žiadna zložitá konfigurácia.

Diaľkové ovládanie a automatizácia

Zariadenia Aqara je možné ovládať prostrednictvom aplikácie Aqara Home alebo Mi Home, nechýba ani podpora pre Apple HomeKit. Riadiace centrum Aqara Hub je kompatibilné s väčšinou hlasových asistentov vrátane Siri či Google Assistant. Aplikácia ponúka komplexné možnosti automatizácie a umožňuje prispôsobenie scén pre svoj domov alebo kanceláriu, ktoré je možné ovládať pomocou hlasového asistenta. Môžete si nastaviť napríklad rozsvietenie svetiel pri otvorení dverí.

Hlasové ovládanie

Zariadenia Aqara môžu byť ovládanie cez Siri na Vašich Apple zariadeniach iPhone, iPad, Apple Watch alebo HomePod. Stačí povedať “Siri, I’m home”, a svetlá sa pre Vás automaticky zapnú.

Pripojte až 32 inteligentných Aqara zariadení

Sada Aqara Smart Starter Kit obsahuje riadiace centrum Aqara Hub8 inteligetných zariadení.

Pohybový senzor s detekciou pohybu 170 ° automaticky zapína alebo vypína svetlá vo vašej domácnosti. Keď odídete z domu, môže fungovať ako alarm, ktorý spustí zvukovú signalizáciu a odošle upozornenie na váš smartfón. 

Senzor vibrácií môžete umiestniť napríklad na skrinky, zásuvky s cennosťami alebo cenné obrazy. Pri detekcii vibrácie, náklonu alebo pádu senzor spustí alarm a odošle upozornenie na váš smartfón. 

Senzor teploty a vlhkosti s vysokou presnosťou monitoruje teplotu, vlhkosť a atmosferický tlak vzduchu a zaznamenáva údaje do aplikácie. Pri použití s inteligentnou zásuvkou, môže pri poklese vlhkosti vzduchu automaticky zapnúť zvlhčovač vzduchu.

Senzor otvorenia okien a dverí detekuje aktuálny stav pomocou vzdialenosti medzi senzorom a magnetom a údaje o stave zobrazí v aplikácií. Automatizácia umožní napríklad zapnutie svetiel v miestnosti pri otvorení dverí.

Senzor úniku vody automaticky spustí alarm a odošle upozornenie na váš smartfón, ak hladina vody v mieste umiestnenia dosiahne 0,5mm. Pri použití s elektromagnetickým vodným ventilom (nie je súčasťou balenia) automaticky vypne uzáver vody.

LED žiarovka Aqara ponúkne 7 prednastavených režimov pre vytvorenie dokonalého prostredia pre každú izbu s možnosťou automatizácie.

Aqara Wireless Mini Switch je diaľkový ovládač s kompaktným dizajnom, ktorý môžete umiestniť alebo nalepiť kdekoľvek. Môže byť použitý ako zvonček, alebo vypínač pre osvetlenie/smart zásuvku

Aqara Smart Plug - inteligentná zásuvka. Spínanie zásuvky je možné ovládať hlasom, nastaviť automatizáciu a precízne monitorovať spotrebu pripojeného spotrebiču. 

Daľšie zariadenia Aqara je možné kedykoľvek dokúpiť a jednoducho prípojiť k vášmu Aqara hubu.

Vlastnosti:

 • Podpora Apple HomeKit

 • Centrum inteligentnej domácnosti, umožňuje pripojiť až 32 individuálnych Aqara Zigbee inteligentných zariadení

 • Ovládanie inteligentných zariadení cez Siri hlasových príkazov

 • Realizácia komplexnejších automatizačných scenárov

 • Ovládajte Váš domov cez aplikáciu Aqara Home kedykoľvek, kdekoľvek

 • Prispôsobte si farbu a intenzitu RGB svetiel kedykoľvek

 • Súkromie a bezpečnosť so zabezpečenou komunikáciou s point-to-point šifrovaním a verifikačnými technikami pre HomeKit

Poznámka

 • 1. Automatické ovládanie tohto Aqara Hub-u s podporou HomeKit mimo domova vyžaduje, aby bol pridaný do Apple TV (s tvOS 10.2 alebo novší) alebo iPad (s iOS 10.3 alebo novší) alebo HomePod-u.

 • 2. Komunikácia medzi iPhone, iPad alebo iPod touch a Aqara Hub s podporou HomeKit je zabezpečená technológiou HomeKit.

 • 3. Komunikácia medzi Aqara Hub a nasledujúcim príslušenstvom je zabezpečená protokolom Zigbee, ktorý je prispôsobený a šifrovaný spoločnosťou Aqara. Príslušenstvo je nasledujúce: Smart Plug EU, LED Light Bulb, Cube, Wireless Mini Switch, Wireless Remote Switch (Single Rocker and Double Rocker), Door and Window Sensor, Motion Sensor, Temperature and Humidity Sensor, Vibration Sensor, Water Leak Sensor.
   

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: vlhkosti, otrasov, teploty, vody, pohybu, rozbitia skla, vlámania
Typ SMART produktu: sada/kit
Oblasť využitia: Osvetlenie, zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aqara
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 31 cm
Hmotnosť: 1031 g
Výška: 20 cm
Hĺbka: 10 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: led žiarovka
Počet kusov v balení: 9 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: vlhkosti, otrasov, teploty, vody, pohybu, rozbitia skla, vlámania

Ďalšie parametre

Technológia: ZigBee
Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Home Kit
Typ SMART produktu: sada/kit
Oblasť využitia: Osvetlenie, zabezpečenie
Geolokácia: Nie

Ostatné

Kód produktu: AQR-STA-KIT

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore