Autochladničky

Autochladničky sú vhodné na dlhšie cesty, pikniky, kempingy, na dovolenku k moru, stanovačky, alebo na chatu. Poskytujú dostatočný priestor a vhodnú teplotu pre potraviny a nápoje, ktorým chcete zachovať čerstvosť. Autochladnička je jednoducho povinná výbava pre všetky spokojné rodinné dovolenky.

Filtrovať

Cenové rozpätieSkladová dostupnosť

Štítky

  • Výpredaj
  • Produkty v akcii

Hodnotenie

Kompresor

Pripojenie 220V

Maximálna hlučnosť

Max.teplota

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 18 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Ako vybrať autochladničku?

V aute môžete potraviny chladiť rôzne. Najmenej finančne náročné sú termo tašky a chladiace boxy. Tie sú vhodnejšie na kratšie výlety alebo na dlhšie výpravy, kedy nebudete príliš často otvárať a zatvárať veko, kvôli úniku chladu, ktorý nie je pre absenciu elektrického pripojenia ako doplniť. Termo tašky sú ideálnym spoločníkom na jednodňové výlety a pikniky.

Na ceste do zahraničia, viacdenných výletoch, kempovaní alebo stanovačke sa vám bude hodiť skôr poriadna autochladnička.

Záleží na vás, či si vyberiete:

  • chladničku do auta s kompresorom: nie je nijako závislá na okolitej teplote, je výkonnejšia, dokáže teplotu znížiť až na –20 ° C. Sú však väčšie a robustnejšie. Ich cena je vyššia.
  • chladničku do auta bez kompresora: najlepšie modely schladia vnútro chladničky až o 22 °C oproti teplote vzduchu vonku. Pokiaľ bude vonku 30 °C, v autochladničke bude 10 °C. Nie je tak výkonná ako autochladnička s kompresorom, na dovolenku k moru však postačí
  • autochladničky s elektrickým napájaním: Môžu byť s kompresorom aj bez kompresora. Vždy prekontrolujte, aký typ napájania máte vo vašom vozidle (bežný je 12 V, niektoré dodávky a nákladné automobily majú väčšinou 24 V).

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore