Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen zlatý

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Integr.čítačka kariet: Nie, Frekvenčný rozsah (Hz): 55-20000 Hz, Airplay: Nie, RMS výkon: 60 W, NFC: Nie, Typ reproduktora: 2 - pásmový, Počet reproduktorov: 2,

Farba


Cena 249,00 €

4,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Špičkový bezdrôtový reproduktor Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen v zlatom prevedení vo svojom kompaktnom tele skrýva fantastický zvuk a kvalitné materiály, ktoré sú pre túto značku typické. Reproduktor sa pýši všesmerovým zvukom True360, ktorý bude prúdiť do priestoru zo všetkých strán, a funkciou Multipoint, ktorá umožní pripojiť sa dvom zariadeniam súčasne a ovládať tak hudbu. Výkonná integrovaná batéria sa postará o dlhých 18 hodín nerušeného prehrávania, takže môžete smelo vyraziť na cesty a vychutnávať si pri tom obľúbené melódie. Reproduktor je navyše vodeodolný a prachuodolný, takže vás na ceste za dobrodružstvom naozaj nič nezastaví. Trojica zabudovaných mikrofónov vám zaručí krištáľovo čisté telefonáty a s určitosťou poteší podpora hlasového asistenta Alexa.

Prineste krásu okamihu

Bez ohľadu na to, kam idete, koho stretnete alebo čo ste sa rozhodli urobiť, prineste krásu okamihu. Vylepšený zvuk Beosound A1 predstavuje vycibrenú hŕstku hudobnej blaženosti. Navrhnuté na zdieľanie hudby všetkým naokolo - celé hodiny.

Fantastický zvuk

S prepracovaným kompaktným dizajnom ponúka Beosound A1 fantastický hudobný zážitok. Pútavý všesmerový zvuk True360 robí tento reproduktor prirodzeným stredobodom pozornosti, zatiaľ čo funkcia Multipoint umožňuje dvom zariadeniam pripojiť sa a ovládať melódie.

Hrajte dlhšie

Vďaka výkonnej výdrži batérie a prepracovanému ľahšiemu dizajnu vás už nič nebude brzdiť v tom, aby ste pri ďalšom dobrodružstve vyrazili do rytmu. Ultraprenosný reproduktor poskytuje až 18 hodín prehrávania pri typickej hlasitosti počúvania.

Úplne prachotesný a vodotesný

Odolný Beosound A1 je vodotesný a úplne odolný voči prachu a piesku. Na pláži či vo vani bude hudba hrať ďalej, kamkoľvek ju prinesiete alebo ju náhodne zhodíte do vody.

Nielen na počúvanie

Vychutnajte si krištáľovo čisté hovory vďaka vynikajúcemu výkonu mikrofónu. Bluetooth 5.1 a tri interné mikrofóny vám poskytnú to najlepšie pripojenie na online schôdzky a hovory bez použitia rúk.

Alexa je tu, aby pomohla

Vyberte si skladbu, pozrite si správy alebo si usporiadajte deň bez pohnutia prstom. Beosound A1 plne podporuje hlasového asistenta Alexa. Pri prehrávaní hudby pri normálnej hlasitosti počúvania nie je potrebné zvyšovať hlas, aby vás bolo počuť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Frekvenčný rozsah (Hz) 55-20000 Hz
Airplay Nie
RMS výkon 60 W
NFC Nie
Typ reproduktora 2 - pásmový
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bang & Olufsen Beosound A1 2nd Gen zlatý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené