Beko BBIE18300W


Vstavaná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 72 l, Počet funkcií: 6, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,4 cm, Hĺbka: 56,7 cm. Viac info


Cena 230,99 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 249,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,62 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Beko BBIE18300W s objemom 72 l ponúka 6 programov pečenia vrátane grilu s inovovaným systémom prúdenia vzduchu AeroPerfect. Disponuje s vnútorným osvetlením, s tlmeným zatváraním dverí SoftClose, teleskopickým výsuvom a s parným čistením SimplySteam cleaning.

 

 

 

Multifunkčná rúra

Vstavaná multifunkčná rúra Beko BBIE18300W vám spríjemní každodenné varenie. Rúra disponuje 72 l objemom. K dispozícií budete mať až 6 prednastavených programov, z ktoých si vyberete ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

RecycledNet 

Beko sa zamerali na výrobu recyklovaných materiálov. Preto nájdete v rade Beko rúr napr. súčiastky vzniknuté recykláciou rybárskych sietí či priemyselného odpadu. Týmto spôsobom sa im podarilo recyklovyť vyše 71 tón odpadu, a tak sa podieľajú na udržateľnom rozvoji s ohľadom na životné prostredie. 

Inovatívny spôsob pečenia 

Vďaka kombinácií špeciálneho ventilátora a upraveného priestoru rúry, sa zaistí rovnomerné pečenie jedla. AeroPerfect™ rozloží teplo zo všetých strán bez rozdielu teplôt, takže sa jedlo prepečie všade rovnako. Výsledkom je prepečené jedlo, ktoré vonia a chutí perfektne. 

Teleskopické výsuvy

Pre vaše pohodlie je rúra vybavená teleskopickým výsuvom, ktorý vám ušetrí zbytočné nahýbanie sa k rúre. Je to dokonalý pomocník pri príprave každého pokrmu v rúre. Nezáleží na tom, ako veľké a ťažké jedlo pripravujete. Vďaka teleskopickým výsuvom je manipulácia s plechmi omnoho jednoduchšia. Ľahko si pripravíte svoje obľúbené jedlo a plech si potom môžete vysunúť presne tak ďaleko ako potrebujete.

Parné čistenie rúry

Údržba vstavanej rúry bude jednoduchá a rýchla. S tým vám pomože funkcia SimleSteam, ktorá rúru čistí prostredníctvom pary. Poradí si s odolnými nečistotami vo vnútry rúry. Navyše tiež ponúka možnosť vybratia vnútorného skla dvierok, vďaka čomu tak odstránite nečistoty medzi sklami. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3400 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 6

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko BBIE18300W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami