Beko

Beko, to sú domáce spotrebiče, ktoré pomáhajú v miliónoch domácnostiach každý deň. Sú vybavené takými funkciami, aby vám spríjemnili každý deň a vy ste mohli venovať viac času tomu, čo vás baví. Široký výber ponúka dostupné možnosti , či už zháňate nový spotrebič za starý, alebo vybavujete celú domácnosť. Vždy tak nájdete také riešenie, ktoré bude sedieť vám, vašej domácnosti a bude plne funkčný po dlhú dobu. Rad spotrebičov Beko má preto predĺženú záruku a každý deň je vám tiež k dispozícii zákaznícke centrum pripravené s čímkoľvek poradiť. Pokiaľ by sa niečo predsa len nepodarilo, čo sa v živote tiež stáva, je tu sieť vlastných servisných technikov, ktorí všetko dajú do poriadku, či už je váš domov v akomkoľvek meste Slovenskej republiky.

Starostlivosť o bielizeň Beko

Prečo tráviť s praním a sušením bielizne viac času, ako je to potrebné, keď to ide aj rýchlo a bez práce? Práčky a sušičky Beko spolu tvoria zohranú dvojicu, ktorá premení špinavú bielizeň na čistú aj uprostred nabitého pracovného týždňa. Odstráni škvrny, bielizeň prevonia, vysuší a vy sa medzitým môžete pripraviť na večerný program alebo len tak odpočívať.

Beko, starostlivosť o bielizeň

Kuchyňa Beko

Či už je kuchyňa stredobodom vášho domova, alebo je pre vás len miestnosťou, kam chodíte pre kávu a niečo maškrtiť, zaslúži si kvalitnú výbavu, ktorá jej pristane a vám ušetrí čas. Kuchynské spotrebiče Beko preto zahŕňajú ako vstavané, tak aj voľne stojace riešenia, medzi ktorými nájdete to svoje podľa priestoru kuchyne a podľa toho, v čom vám majú varenie uľahčiť.

Názov

Názov

5 rokov záruky na prácu a diely 5 rokov záruky na prácu a diely

Na vybrané spotrebiče Beko poskytujeme predĺženú záruku na 5 rokov. To znamená, že keby sa niečo stalo, všetko je na nás, náhradné diely, cesta aj práca technika. Jediné, o čo vás prosíme, je zaregistrovať svoj spotrebič na bekosk.sk do 14 dní od jeho zakúpenia. Päť rokov už je predsa len nejaký čas, tak nech máme údaje k spotrebiču radšej uložené.

 

10 rokov záruky na ProSmart™ invertorový motor nebo kompresor 10 rokov záruky na ProSmart™ invertorový motor nebo kompresor

A podobne je u vybraných spotrebičov záruka 10 rokov na ProSmart invertorový motor alebo kompresor. Aj tu vás poprosíme o registráciu na bekosk.sk. 10 rokov už je poriadna doba a účtenka sa za tú dobu môže niekam zatúlať. Záruku na motor alebo kompresor stačí zaregistrovať do 90 dní od zakúpenia.