Beko

Beko, to sú domáce spotrebiče, ktoré pomáhajú v miliónoch domácnostiach každý deň. Sú vybavené takými funkciami, aby vám spríjemnili každý deň a vy ste mohli venovať viac času tomu, čo vás baví. Široký výber ponúka dostupné možnosti , či už zháňate nový spotrebič za starý, alebo vybavujete celú domácnosť. Vždy tak nájdete také riešenie, ktoré bude sedieť vám, vašej domácnosti a bude plne funkčný po dlhú dobu. Rad spotrebičov Beko má preto predĺženú záruku a každý deň je vám tiež k dispozícii zákaznícke centrum pripravené s čímkoľvek poradiť. Pokiaľ by sa niečo predsa len nepodarilo, čo sa v živote tiež stáva, je tu sieť vlastných servisných technikov, ktorí všetko dajú do poriadku, či už je váš domov v akomkoľvek meste Slovenskej republiky.

  • Vrchny banner desktop 1280x419
  • Vrchny banner mobil 800x536

Beko, starostlivosť o bielizeň

Prečo tráviť s bielizňou viac času, ako je potrebné, keď to ide aj rýchlo a bez práce? Práčky a sušičky Beko spolu tvoria zohranú dvojicu, ktorá premení špinavé prádlo v čisté aj uprostred nabitého pracovného týždňa. Odstráni škvrny, bielizeň prevonia a vysuší a vy sa medzitým môžete v pokoji pripraviť na večerný program alebo len v pokoji odpočívať.

Názov

Kuchyňa Beko

Či už je kuchyňa stredobodom vášho domova, alebo je pre vás len miestnosť, kam chodíte pre kávu a niečo zobnúť, zaslúži si kvalitnú výbavu, ktorá jej pristane a vám ušetrí čas. Kuchynské spotrebiče Beko preto zahŕňajú ako vstavaná, tak voľne stojace riešenia, medzi ktorými nájdete to svoje podľa priestoru kuchyne a toho, v čom vám majú varenie uľahčiť.

Názov

5 a 10 rokov záruky

Na rad spotrebičov Beko poskytujeme predĺženú záruku na 5 rokov. To znamená, že ak by sa niečo udialo, všetko je na nás, tzn. náhradné diely, cesta i práca technika. Jediné, o čo vás poprosíme, je zaregistrovať svoj spotrebič na bekosk.sk do 14 dní od jeho zakúpenia. Päť rokov už je predsa len nejaký čas, tak nech máme údaje k spotrebiču radšej uložené.

A podobne je u vybraných spotrebičov tiež záruka 10 rokov na ProSmart™ invertorový motor alebo kompresor. Aj tu vás poprosíme o registrácii na bekosk.sk, 10 rokov už je poriadna doba a účtenka sa za tú dobu môže niekam zatúlať. Záruku na motor alebo kompresor stačí zaregistrovať do 90 dní od zakúpenia.