Beko BBIR17300BCS


Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 72 l, Počet funkcií: 12, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,4 cm, Hĺbka: 56,7 cm. Viac info


Cena 328,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 338,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná rúra Beko BBIR17300BCS s objemom 72 l ponúka 12 programov pečenia vrátane grilu inovovaným systémom prúdenia vdzuchu AeroPerfect. Disponuje s vnútorným osvetlením, s tlmeným zatváraním dverí SoftClose a teleskopickým výsuvom.

 

 

 

Multifunkčná rúra

Vstavaná multifunkčná rúra Beko BBIR17300BCS vám spríjemní každodenné varenie. Rúra disponuje osvetlením a chladiacim ventilátorom, ktorý chladí elektronické komponenty a externé časti rúry. K dispozícií budete mať až 12 prednastavených programov, z ktoých si vyberete ten, ktorý vám najviac vyhovuje. 

Inovatívny spôsob pečenia 

Vďaka kombinácií špeciálneho ventilátora a upraveného priestoru rúry, sa zaistí rovnomerné pečenie jedla. AeroPerfect™ rozloží teplo zo všetých strán bez rozdielu teplôt, takže sa jedlo prepečie všade rovnako. Výsledkom je prepečené jedlo, ktoré vonia a chutí perfektne. 

3D pečenie

Nová generácia pečenia, ktorá aktivuje všetky vykurovacie telesá a ventilátor pre viacrozmernú distribúciu tepla. Dokonca až tri rôzne pokrmy môžete pripraviť naraz bez miešania chutí a vôní.

Tiché dovieranie dvierok 

Dvierka vstavanej rúry sú vybavené pántami SoftClose, ktoré tĺmia dvierka pri zatváraní. Vďaka tomu sa dvierka same zatvoria pomaly a bez nárazu. 

Teleskopické výsuvy

Pre vaše pohodlie je rúra vybavená teleskopickým výsuvom, ktorý vám ušetrí zbytočné nahýbanie sa k rúre. Je to dokonalý pomocník pri príprave každého pokrmu v rúre. Nezáleží na tom, ako veľké a ťažké jedlo pripravujete. Vďaka teleskopickým výsuvom je manipulácia s plechmi omnoho jednoduchšia. Ľahko si pripravíte svoje obľúbené jedlo a plech si potom môžete vysunúť presne tak ďaleko ako potrebujete.

RecycledNet 

Beko sa zamerali na výrobu recyklovaných materiálov. Preto nájdete v rade Beko rúr napr. súčiastky vzniknuté recykláciou rybárskych sietí či priemyselného odpadu. Týmto spôsobom sa im podarilo recyklovyť vyše 71 tón odpadu, a tak sa podieľajú na udržateľnom rozvoji s ohľadom na životné prostredie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3400 W
Typ čistenia Katalýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 12

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Beko BBIR17300BCS

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Eva

12. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca